Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
exp_l0it

exp_l0it

Üye

stockton

Üye
Sorun var yav hala görev çubuğu arada bir işlev yapmıyor pencere simgesi arama simgesi hariç bütün simgeler gidiyor ve çalışmıyor sadece sağ tik yapınca çalışıyor bütün güncellemeleri yukledim net kesilmesi vardı düzeldi fakat görev çubuğu duzelmedi
Bu sorun bende de var. Başlat tuşu ve saat çubuğundaki (en sağdaki) varsayılan uygulamalar (saat, ses, internet vs.) sol tık kabul etmiyor, ama windows çubuğu tamamıyle de işlevsiz değil, mesela aynı çubukta sonradan eklenen programların ikonları sol tık çalıştırıyor. İlginç bir sorun.

Arama yaptığımda bu sorunun şubat 2015'ten beri gündemde olduğunu görüyorum. Neredeyse 1 yıl olmuş ve nedeni ve çözümü bulunamamış. Nette yazan çözüm önerilerinden hiçbiri bende işe yaramadı.

Emrebali05

Emrebali05

Üye
ya beyler size bi sorum olacaktı birincisi windows 10 yüklenirken 3-4 saatten fazla bekleyeniniz oldumu
ikinci ise arkadaşın dediğine göre windows 10u sürekli kapanıp açılıyormuş ben iki sebeplede Allah'a şükür karşılaşmadığım için bilmiyorum sizce bunların sebebi nedir
benim 1 buçuk 2 saat civarı sürdü hdd ye kuruldu ssd olsa daha kısa sürerdi
ayarlardan sifirlama yaptiginizda bir cok sorun ortadan kalmaktadir. bu sorunlar bende de oldu sifirlama yapinca gittiler.
iki defa sıfırladım malesef olmadı arada bir görev cubuğu gidiyor
Arkadaşlar benim bir sorum olacaktı, win 7 den geçtim win 10 a genel olarak memnunum ancak laptopun fanı çok hızlı çalışmaya ses yapmaya başladı win7 kullanırken böyle birşey yoktu özellikle chrome girdiğimde fan hiç susmuyor. Bunun işletim sistemiyle bir ilgisi olabilirmi yoksa fanımı temizlemem lazım?
chrome sıkıntılı kasıyor mozillaya geçtim bu yüzden chromu kaldırdım
30dk sürdü
Usb 2.0 bellek ile SSD ye kurdum
Benim eski pc ye windows 8.1 kurunca da baya yavaşlamıştı

Win 7 ye geri dönmüştüm

Sanırım yeni nesil pc lerde performans artışı olurken eksi nesilde yavaşlamaya sebep oluyor
2009 model hantal pcmi canlandırdı resmen biraz sistem ile tam uyum sağlamıyor sanırım o yüzden yavaşlama olabilir
Bu sorun bende de var. Başlat tuşu ve saat çubuğundaki (en sağdaki) varsayılan uygulamalar (saat, ses, internet vs.) sol tık kabul etmiyor, ama windows çubuğu tamamıyle de işlevsiz değil, mesela aynı çubukta sonradan eklenen programların ikonları sol tık çalıştırıyor. İlginç bir sorun.

Arama yaptığımda bu sorunun şubat 2015'ten beri gündemde olduğunu görüyorum. Neredeyse 1 yıl olmuş ve nedeni ve çözümü bulunamamış. Nette yazan çözüm önerilerinden hiçbiri bende işe yaramadı.
bende uzun süre gelmeyince sistem geri yükleme yapıyorum düzeliyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Başlat çubuğunun çalışmaması ben de sadece nVidia driverlarını güncelledikten sonra oluyor yeniden baslatınca düzeliyor

ANIL

ANIL

Admin
Windows 10 için KB3147458 ve KB3147461 güncellemeleri yayınlandı.

0MG90

0MG90

Üye
Geldi, 10586.218 yükleniyor. Ayarlar>Sistem>Hakkında kısmına gir oraya bak belki otomatik yüklenmiştir.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
rs güncellemesi ne zaman gelicek acaba ? benim cihaz ilk defa bu sürümde mavi ekran hatası veriyor...

• Beğen
Tepkiler: phasan
ANIL

ANIL

Admin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: 0343434, exp_l0it ve sfgnrl
ANIL

ANIL

Admin
KB3156421 ve KB3156387 güncellemeleri yayınlandı.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: punisioner92
punisioner92

punisioner92

Üye
acaba bu güncellemeler insider sürümü için mi?

punisioner92

punisioner92

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ANIL

CsWqIve34

Üye
Windows 10 stabilmi ona göre yükleyelim

Üst Alt