Haber İOS 9.0.1 Güncellemesi Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
İOS 9.0.1 Güncellemesi Yayınlandı
Güncelleme içeriği ve gelen yeni özellikler aşağıda bulunan görselde mevcut.

• Beğen
Tepkiler: SeeTake

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
İndirip deneyen arkadaşlar; kasmalar, titremeler var mı acaba ?

AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
birşey soracağım acaba bunu hücresel veri ile indirebiliyor muyuz

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bahsedilen sorunlara rastlamadığım için bişi diyemicem , ben güncelledim .Lakin minor update olduğundan performans iyileştirmesi falan beklemeyin

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Arkadaşlar bahsedilen sorunlara rastlamadığım için bişi diyemicem , ben güncelledim .Lakin minor update olduğundan performans iyileştirmesi falan beklemeyin

İşimiz 9.1 e kaldı o zaman

legolas29

legolas29

Üye
Hocam ben ipod touch 5g kullanıyorum. Şuan 8.2 de neredeyse kasmıyor.... ios 9 a güncellesemmi acaba??? güncelleyen varmı? acil yardım bekliyorum.

burakicyar

Üye
Hocam ben ipod touch 5g kullanıyorum. Şuan 8.2 de neredeyse kasmıyor.... ios 9 a güncellesemmi acaba??? güncelleyen varmı? acil yardım bekliyorum.
Hocam hiç gerek yok, gittiği yere kadar IOS 8 de devam etmenizi öneririm, bende ip6 8.4.1 kullanıyorum, güncelleme gereği duymuyorum. Çünkü tam stabil değil sistem.

0MG90

0MG90

Üye
İndiricem şimdi bakalım

legolas29

legolas29

Üye
Hocam hiç gerek yok, gittiği yere kadar IOS 8 de devam etmenizi öneririm, bende ip6 8.4.1 kullanıyorum, güncelleme gereği duymuyorum. Çünkü tam stabil değil sistem.
Bende öyle düşünüyorum hocam aynen Gittiği kadar

• Beğen
Tepkiler: burakicyar
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
isteyen arkadaşlar belirtilen sorunları yaşıyorsa güncellesin ama bana kalırsa 9.1 i bekleyin inş adam akıllı bir update gelir.

Üst Alt