Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
Türe

Türe

Üye
Ben de pro sürümünü kurdum. Birkaç hata dışında baya stabil çalışıyor. Örneğin Mağaza'dan uygulama indirmek istediğimde bazen indirmiyor hata veriyor. Bir de açılma süresi gerçekten bir hayli uzamış W8.1 ' e göre. Bunlar dışında oyunlardaki performans artışı gerçekten gözle görülebilir derecede artmış. Önceden Watch Dogs'u ultrada oynayamıyorken şu an oynayabiliyorum. Genel itibariyle beğendim. Gelecek güncellemelerle hatalar düzeltilirse muhteşem olacak.

• Beğen
Tepkiler: emreli01

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
torrentden indiren arkadaşlar eğer sorun değil ise PM ile bana dosyanın linkini atabilirler mi ?
microsoftun yazılımından inmedi

emreli01

emreli01

Üye
Ben de pro sürümünü kurdum. Birkaç hata dışında baya stabil çalışıyor. Örneğin Mağaza'dan uygulama indirmek istediğimde bazen indirmiyor hata veriyor. Bir de açılma süresi gerçekten bir hayli uzamış W8.1 ' e göre. Bunlar dışında oyunlardaki performans artışı gerçekten gözle görülebilir derecede artmış. Önceden Watch Dogs'u ultrada oynayamıyorken şu an oynayabiliyorum. Genel itibariyle beğendim. Gelecek güncellemelerle hatalar düzeltilirse muhteşem olacak.
Aynen eski surume göre geç açılıyor ve oyunları acmama sorunu yüklememeye sebeb !!!

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Güncel arkadaşlar çok acil
daha demin iso dosyasını torrent den indirmek için sitelere bakarken + ***** tool ibaresini gördüm muhtemelen ayrı olarak da indirilebilinir bi bakın belki görürsünüz

ben sağlam bi iso bulamadım bazısı 10041 build
bazısı RTM yazıyor anlamadım linki PM olarak atabilir misiniz? eğer iyi sağlam bi iso ise

csbaz

csbaz

Üye
daha demin iso dosyasını torrent den indirmek için sitelere bakarken + cra ck tool ibaresini gördüm muhtemelen ayrı olarak da indirilebilinir bi bakın belki görürsünüz

ben sağlam bi iso bulamadım bazısı 10041 build
bazısı RTM yazıyor anlamadım linki PM olarak atabilir misiniz? eğer iyi sağlam bi iso ise
Ben windows un programından kurdum hocam

feyzeddinonal

feyzeddinonal

Üye
Arkadaş 2 gündür bekliyorum, bildirim falan gelmedi, herşey hazır diyor yükle falan birşey yazmıyor nasıl olacak o

Türe

Türe

Üye
Aynen eski surume göre geç açılıyor ve oyunları acmama sorunu yüklememeye sebeb !!!

Hangi oyunlarda sorun var ? Ben hiçbir sorun yaşamadım ondan soruyorum. Oyunlarımın ekran görüntüsünü atayım.
Arkadaş 2 gündür bekliyorum, bildirim falan gelmedi, herşey hazır diyor yükle falan birşey yazmıyor nasıl olacak o

Microsoft ' un sitesindeki aracı indirip yükleyebilirsin.

Bu da ekran görüntüsü

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Hangi oyunlarda sorun var ? Ben hiçbir sorun yaşamadım ondan soruyorum. Oyunlarımın ekran görüntüsünü atayım.

Bu da ekran görüntüsü

heartstoneda kapışalım :cool:

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Mert(invoke yada qarapapaq) beni hep yeniyordu ama belki bir zamanların ünlü film ve Dizi yıldızını yenerim :)

Ben bırakalı çok oldu. Şu an oyun nasıl bilmiyorum ama bırakırken herkes parayla deste almıştı, hiç zevkli değildi. :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
hikmet366

hikmet366

Üye
Microsoft açıklamış türkiyenin %95 korsan kullanıyormuş Windows 10 u

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
BurakTura

BurakTura

Üye

Bu da ekran görüntüsü

abi abi o oyunlardan birini bana virsini :))))))

:D çok özendim şimdi nalet olsası pc

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
bu ekran neden geliyor

Üst Alt