Yeni Forum Yazılımı Hakkında İlk Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Sitede sorun mu var? Bazen forum ana sayfasına tıklıyorum ama hiç tepki vermiyor.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Hangi tarayicidan giriyorsun

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Host hatası opera mini den mi görünüyor yoksa normal masaüstü sürümden mi ? Otomatik tespit edilen herhangi bir host/baglantı sorunu yok sürekli nükseden. Ancak Opera Mini derseniz araştıralım onun olma ihtimali var sunucularından dolayı.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
benim en son opera minide karşıma çıktı v7.5 sürümünde diğer tarayıcılarda da varmıydı o an bilmiyorum:) @Ozan

0MG90

0MG90

Üye
Host hatası opera mini den mi görünüyor yoksa normal masaüstü sürümden mi ? Otomatik tespit edilen herhangi bir host/baglantı sorunu yok sürekli nükseden. Ancak Opera Mini derseniz araştıralım onun olma ihtimali var sunucularından dolayı.
Son zamanlarda siteye girerken host hatası veriyor
Bu mesajı attığım zaman yaklaşık 1 saat siteye girilmiyordu host hatası yüzünden. PC - Chrome

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sitede garip bir sorun var, mesaj ve konular çifter çifter gidiyor

Marco Laren

Marco Laren

Üye
aynen benim actigin konuda iki tane acilmis

mürteza16

mürteza16

Üye
Takip ettiğim konuların bazılarının bildirimi gelmemiş.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
bana takip ettiğim konuların çoğundan bildirim gelmiyor

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Son birkaç gündür Ufak tefek gelişen bu sorunlar düzeltildi arkadaşlar dün.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
uzun zamandır şikayetlerim çözüldümlendiğinde veya reddedildiğinde bildirim gelmiyor @Ozan

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
isim etiketleme ile gelecek olan bildirim gelmemekte

cihanata_1

cihanata_1

Üye
ramazan genel bölümünde beğenilmiş bir mesajınız varsa beğenilen mesajlar bölümünden kategoriye girilebiliyor mesaj yazma konu oluşturmada serbest(yanlış anlamayın mesaj yazmadım) bu kategoriye girilmeye çalışıldığında bu eylemi gerçekleştirmek için yeterli yetkiniz yok demesi gerekmiyormu? @Ozan :)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
@Mesut Aktaş isim etiketleme ile bildirim geliyor olmalı mesela bu mesajımdan.

Ramazan Genel bölümü genel görünümden kaldırılıyor dönemi geçince ancak eski konulara erişim sağlanabilir halde oluyor eğer arama motorundan gelinirse veya site içerisinde linki belli ise.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hayır gelmemekte, bildirim alanından resim de atabilirim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hepsi açık hiç kapatmadım

exp_l0it

exp_l0it

Üye
mesajlar birleşmiyor sanki?