İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, GianniInfantino, Esendağlı ve 2 diğerleri
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
  • Beğen
Tepkiler: saynesim, OttomaN TigeR, Esendağlı ve 1 kişi daha
dakamon

dakamon

Üye
Geçen cuma telefonu servise verdim yaptıkları bir hatadan dolayı komple ekranı falan değiştirdiler bu gün farkına vardım kapasitif tuşların ışıkları yanmıyor. Artık yetti her seferinde bir sorun. Bu sefer hiç uğraşmayıp tüketici hakem heyetine başvurucam.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ah o yetkili ama o kadar da etkisiz/bilgisiz Maltepe TELESERVICE yok mu!! Her seferinde böyle antika sorunları yaşatıyorlar kullanıcılara. Benim 620 yi tamir ederlerken!!! ücret yatırdığım gün 10 dakikada 4 müşteri söve söve çıkıp gitti. Adamlar haklı imiş meğersem. Benim cihazın basit bir (ses tuşları değişimi) onarımını bile ücreti yatırdıktan sonra 2 haftada bitirip ancak kargoya verebilmişlerdi!

dakamon

dakamon

Üye
@papakudioflu abi telefona sistem güncellemesi yaparken mavi ekranda kalmıştı. Bu gibi bir durumdan dolayı kapasitif butonların ışığının yanmaması olabilir mi? Bide serviste ekran komple değişmişti. Şu an yanmıyor alt ışık. Yazılımsal olma ihtimali varmı

skynet

Üye
Yazılımsal da olabilir ben 620'ye w10'u kurulu iken sıfırlama yapmıştım alt ışıklar yanmamıştı :)
Bunu anlamanın tek yolu lsrt ile sıfırdan kurulum yapmak

dakamon

dakamon

Üye
Yazılımsal da olabilir ben 620'ye w10'u kurulu iken sıfırlama yapmıştım alt ışıklar yanmamıştı :)
Bunu anlamanın tek yolu lsrt ile sıfırdan kurulum yapmak

Yarın yapcam bunu bakalım gelecek mi. Gelmezse doğru tuketici hakem heyeti.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Yarın yapcam bunu bakalım gelecek mi. Gelmezse doğru tuketici hakem heyeti.

Bende de Cyandayken arada gidiyordu o ışıklar. Gidince lsrt ile flaşladım düzeldi

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar inşallah düzelir ya. Yoksa yine servis mervis işleriyle uğraşmak istemiyorum :/ :(

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino
remzi33

remzi33

Üye
Arkadaşlar başka konu açmak yerine burdan sormanın uygun olacağını düşündüm. Şarj tüpü almayı düşünüyorum. Yüksek kapasiteli ve kaliteli olmasını istiyorum. Fiyat konusunda sınırım 100 TL. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar başka konu açmak yerine burdan sormanın uygun olacağını düşündüm. Şarj tüpü almayı düşünüyorum. Yüksek kapasiteli ve kaliteli olmasını istiyorum. Fiyat konusunda sınırım 100 TL. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tüp mü? Taşınabilir batarya diyorsan tplinkin bi bataryası var bide xiaomi var. 100 tl altındalar diye biliyorum.

remzi33

remzi33

Üye
Tüp mü? Taşınabilir batarya diyorsan tplinkin bi bataryası var bide xiaomi var. 100 tl altındalar diye biliyorum.

Evet taşınabilir batarya. Elinizde satış sayfalarının bağlantısı varsa paylaşabilir misiniz?

dakamon

dakamon

Üye
Şu 930 1520 konusu var orada paylaşmışlar mobildeyim şu an link paylaşamıyorum :)

dakamon

dakamon

Üye

emz

emz

Üye
Arkadaşlar şu 16000 mah olanı alacağım ama bu ikisinin ne farkı var ? Ne değişiyor yazarsanız ona göre alacağım. Ağırlık değişmiş ve kablo uzunluğu farklı. Başka ne farklı? Yanında çıkan ledi ayrıca da alabiliyorum diğerinde. Ne olduğunu yazarsanız sevinirim:)

emz

emz

Üye
LED olan sonradan çıkan. Eğer ikinci nesil daha iyi ise onu isteyeceğim. Hiçbir fark göremedim ben. Ne değiştiğini yazarsanız çok mutlu olurum:) Ona göre bu hafta isteyeceğim :)

dakamon

dakamon

Üye
Bu siteye güvenilmez gibi geldi bana. Yine de sen bilirsin. Sanırım gitti gidiyor tarzı bir site. Oralarda çok fake urun oluyor xiaomi de. Haberin olsun.

remzi33

remzi33

Üye
LED olan sonradan çıkan. Eğer ikinci nesil daha iyi ise onu isteyeceğim. Hiçbir fark göremedim ben. Ne değiştiğini yazarsanız çok mutlu olurum:) Ona göre bu hafta isteyeceğim :)

Ben de alacağım ancak 10400 mah olan modeli düşünüyordum. Bu site güvenilir mi acaba ve Türkiye'den sipariş alıyor mu?

Üst Alt