General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

McBoltt60

McBoltt60

Üye
ben sorunu hallettim Kardeşim garantiye gerek kalmadı. Senin tabletten ne haber bakalım ?

vallaha yariyil tatilr girmeden tablet garantiye gitmis suanlik tatildeyiz haber yok insAllah olmustur...
kit kat romu nerden buldun?

GM TABLET grubu var Facebook ta orada linki var
ayrica ne romu yaa rom nasil atiniz o kadar burda yazdim döktüm bilgi vereydin fatihhack var idi nasil kuruluyo bilinmiyor da illaha HATA AYIKLAMA modu tik li oluP ROM atiliyORMUS sanirim herkeze bilgi verip burfa paylaşırsan sevinirim [emoji3]

Baranbaris

Baranbaris

Üye
vallaha yariyil tatilr girmeden tablet garantiye gitmis suanlik tatildeyiz haber yok insAllah olmustur...

ayrica ne romu yaa rom nasil atiniz o kadar burda yazdim döktüm bilgi vereydin fatihhack var idi nasil kuruluyo bilinmiyor da illaha HATA AYIKLAMA modu tik li oluP ROM atiliyORMUS sanirim herkeze bilgi verip burfa paylaşırsan sevinirim [emoji3]
Şuan yazamam gruptakilerden izin almalıyım.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
tamam .. belirtirsin..
bu facebook grup var diyodun bulamadim .. link at veya msj gonder.
Abi grup gizli grup o yüzden bulamamış olabilirsin. Şuan yorgunum yarın konuşalım mümkünse

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Kardeş link vermek yasak galiba PM atiyorum şimdi

Zilarap29

Üye
Arkadaslar yedek filan da almıyorsunuz. ..
senin dediğin. gibi bende bulamadim aklima TITANIUM Backup uyg. geldi
bilenler bilir.. bilmeyenler Google amcaya sorabilir..
neyse hem orda.
Guncelleyici yi ve Cihaz Yönetim.
((( YEDEK ))) aldim eger sorun olursa tak geri YÜKLE.
sonra root u sil EN sonuNda ise factory reset eskisi gibi Bunun romunu bulmak. zor aktivasyon yapican edicen sonra al başına. ha babam haa...
okul da hocalar.bilse nediyecekler acaba merak ediyorum kodsuz filan actim .. bu tablet bizim mi tam emin değilim. de bazilari şöyle. böyle. konusarak. kafam Allah bullak oldu...
Herhan gibi bir bilginiz varsa.
Lütfen. paylasirsaniz !!!
Sevinirim ..
biz okulda hocaların tabletlerinide düzelttik :)

1gur1omer1

Üye
@Baranbaris pm ne ise bi de bana at

Arkadaşlar bnm tablet soft-brick oldu bi çözüm yolu yok mu acilen lazım

ebue54

Üye
usb hata ayıklamayı işaretliyorum mobogenieden bağlanıyor sonra bağlantı koptu diyo kaç kere yaptım olmadı

uleyndede

Üye
Varsa gorunur eger yoksa mdm falan farkli isimde geciyodur ya da koymayi unutmuslardir :D Gordum bi kac tablette oyle yoktu mdm cihaz yoneticisi güncelleyici falan :D
abi şimdi meb tabletlere root atsak geri nasıl bidaha mebe çeviricez yardımcı olurmusun

55EnGizli

Üye
neden mebe geri çevircen. kimse ilgilenmiyo ben iki yıldır kullanıyom rootlu

55EnGizli

Üye
evet var ama mdm yi silmen lazım root atarken. Mdm programını yedekle unroot yaptıktan sonra kurarsın haa bide mdm için meb şifreni bilmen lazım

uleyndede

Üye

ebue54

Üye
ya biri mobogenie 3 te nasıl cihaz yönetimiyl güncelleyiciyi kaldırcam söyleyebilir mi

virgo2000

virgo2000

Üye
bu yöntem çalışıyor beyler bizzt kendim yaptım. yalnız batarya tuşuna basarken biraz uğraştım o kadar. pc niz telefonu görmüyorsa başka kablo bulup onla deneyin. bir de mobogenie nin 2.2.5 sürmünü kullanın derim. bir de mobogenie ile kalıdrılacak programları bu tam vermemiş galiba sıkıntı olabiilir. aynı yöntemin donanımhaberdeki sayfasına da bi gözatın bunla ilgili bir sorun olursa

BATTALGAZA

BATTALGAZA

Üye
    Konu Sahibi
s.a beyler sorusu olan sorsun geldim

Anil-D

Anil-D

Üye
bu caspera nasil root atilir casper v41

Üst Alt