Spor REAL FOOTBALL 2015 TÜRKÇE + DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ+RMS

Sponsorlu Bağlantılar

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Rms yapildimi

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Cars hot shot racing türkçeleştirmeye başladık... O bitince yapabiliriz...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
onu kaç günde halledersin

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım o iptal olcak... Euro 2012 türkçe isteği gelmiş benim facebook sayfasına... Onu yapalımda öncelikli işimiz türkçe çeviri. rms ve türkiye ligi falan gibi işler boş zamanımızda yapabiliriz. İnanın sürekli istek geliyo... Pes 14 türkçe, euro 2012 tükçe vb. Hangisine yetişeceğimizi şaşırdık... Sayfada 6 admin vardı biri sinirimi bozdu kovdum... 2 si paylaşım bile yapmıyodu çıkardım... 3 kaldık 1 i hala sayfaya bakmıyo onuda çıkarcam... 2 kişi kalcaz 1i gelen isteklere falan bakıyo biride türkçe çeviri yapıyo... Sayfaya admin alacaz isteyen varsa, paylaşım yapacak olan ve türkçe çeviriye yardım edecek birisi lazım... Bide işsiz biri lazım sürekli sayfanın adıyla diğer sayfalarda gezinecek yorum falan yapacak sayfaya beğeni getirecek varsa oda olur... Herkesi 1 hafyalık dene olarak analist olarak alıyoruz sonra rütbesini arttrırıyoruz... Paylaşım yapmak için gelenler anında editör olarak alınacak... Adminler yanlış anlamasın reklam yapmıyorum burda... Olmak isteyenlerede zaten mesajdan göndereceğim sayfanın linkini

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
sayfanin linlini atar misin

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Az Yardımcı Olun Şu Adama Yawçok hatalı senin yaptıgın 3,4 ayni isimlerden var anlayan varsa düzenlenmeli mesela hep karsima gum,gum,gum cikiyo ner.ta cikiyo transferlerden haric oyuna duzen gerekiyo

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
8. Söyleyişim oyuncu isimleri mhmt93t yaptı ben oyuncu isimleri yapmadım...+ yeni versiyon çıkınca isimleri güncellicem ama daha çıkarmadı oyuncu isimlerini mhmt93t...Bunu beğenmediysen standartını indir istersen messiye nizzi yazıyo o daha mı güzel?

sercanfb66

sercanfb66

Üye
yok nebilim isimleri yapcam diyordunoda futboldan anlamıyo herelde ras,gum,tamam bazı futbolcular dogru ama aynısıdan 4 tane var gum yerine güm yazsaydı :)

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
yok nebilim isimleri yapcam diyordunoda futboldan anlamıyo herelde ras,gum,tamam bazı futbolcular dogru ama aynısıdan 4 tane var gum yerine güm yazsaydı :)
güm yazılmaz = oyunda ü fontu yok... + anlamamk değil 25.000+ isim var kolay bişey değil... V3 te tam yapacağına inanıyorum ben arkadaşın+ v3 çıksın tr yi ona aktarmak 10 saniyemi alır yüklemek 1 dk mi alır buraya koymak düzenlemek vb =10 dk da burda olur zaten... Ama v3 çıkınca bana biri msj yada konuya yorum olarak atsın

beyazaslan06

Üye
selam become pro da milli takımda oynama nasıl oluyor ? Mac sonu alınan puanlarla alakas4 varmı yardmcı olursanız sevn4rm

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
selam become pro da milli takımda oynama nasıl oluyor ? Mac sonu alınan puanlarla alakas4 varmı yardmcı olursanız sevn4rm
alakas4 ü tam anlamadım ama puanların biraz yükselince mili takıma seçilirsin ama hemen oynama ihtimalin az + milli takımda oynarken sonradan dahi girsen her maç en az 1 puan kazanıyosun ve tüm maç oynayıp güzel oynayınca 3 puan falan kazanılabiliyor... Oyunun hilesi diğer oyunlar gibi, gelişime gir # ye bas puanın yükselir, o gelen puanıda güçlerini arttır, sonra özellş kazanırsın 75 falan olunca milli takıma seçiyolar ama takıma bağlı tabi (ispanyaya seçilmeyle, romanyaya seçilmek aynı değil)

ha şimdi farkettim alakas4 derken sanırım alakası demişsin onunla fazla alakası yok, güç ortalamana bağlı... Bide en iyiler kısmında en iyi kadro falan var en iyi oyuncu olunca falanda sezon bitimi seçebiliyolar ama genel olarak ortalamaya bakar

• Beğen
Tepkiler: beyazaslan06

beyazaslan06

Üye
Tesekkürler,29 yaş oldu seçilemedim dahaTesekkürler,29 yaş oldu seçilemedim daha

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Ohaaa :D ben 19 da seçiliyom, bari hile kullan (senin ortalama kaç?) bide hangi oyunu kullanıyon bu türkçe olanı mı?

beyazaslan06

Üye
Rf 2014 :) vallaha 85 86 ama sadece sp.skills özelliği var.ronaldoda felan shooter,passer vs. Vs. Galiba onlarla alakalı.bide ligde haftanın kadrosuna giryorum genelde,best playerda olyrum ama anlamadım :)

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Teknik (forvetsen atak defanssan defans yetenğini arttır) great stopper veya good shotter ı yapmaya çalış)

75 styla

75 styla

Üye
2012 daha guzel ama 2015 de iyi bıde turkçe olsa arkadaslar v3 nezaman çıkar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
2015 türçe ben paylaştım ya bu konuda 320x240 için...

75 styla

75 styla

Üye
2015 sezon bolumu war orda puan durumu yok veya hıle warmı para hlsı
Reall football 2015 türkçe + düzgün oyuncu isimleri Düzgün oyuncu isimleri mhmt93t adlı kullanıcının konusundan alıntıdır...
EKLENEN:
TT. ARENA, S. SARAÇOĞLU,DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ v2, Türkçe dil desteği, yeni ikon vb.

OYUN TAMAMLANDIĞINDA İNDİR YAZISI AKTİF OLACAKTIR...
320x240
İNDİR 240x320

İLK GÖRÜNTÜLER...

240x320 ındrlmyr yadm edn

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
a
2015 sezon bolumu war orda puan durumu yok veya hıle warmı para hlsı
240x320 ındrlmyr yadm edn
240x320 yapımı daha bitmedi ve onun dosyası 320x240 dan farklı olduğu için bi süre yapımına ara verdik başka bir oyuna başladık...

Üst Alt