Telefon Tavsiyesi İphone 5 Mi 5s Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 Mi 5s Mi ?
Arkadaşlar İphone 5 Mi 5s Mi ? iphone 5 alırsam beni rahat güncelleme yönünden hız yönünden teknoloji yönünden götürürmü ?

NEXUS

NEXUS

Üye
İkisininde Fiyatında pek bir fark olmadığı için iPhone 5S al daha iyi özellikler mevcut :)

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Paran varsa 5S yoksa 5 kardesim 5S sonra cikti o daha cok guncelleme alicak iOS 10'u da alicak ama iPhone 5 iOS 9'u alip gidicek.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Serhan ve Baranbaris
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ben 1300 e iphone 5 buldum fiyat iyimi cihaz çok temiz sıfırdan farksız

furkan4045

Üye
5s İki cihaz arasında uçurum var

0MG90

0MG90

Üye
5'te soyulma var almanı önermem ama cihaz çok temizse al. Ben olsam 5S alırdım. 64bitle uygulama, oyunlar daha hızlı. İşletim sistemi de hızlı. Güncelleme olarak 1 tane daha alacak bu +. Kamera, ses bakımından da 5'ten daha iyi.

furkan4045

Üye
Abartmamı dalga mı geçiyorsun bide 64 bit ten başka fark yok demiş oyun performansı açısından dağlar kadar fark var Gfxbench bi i5 de i5s de dene grafik farkını da görürsün orda iki cihazıda kullanmış biri olarak söylüyorum 32 bit devri çabuk kapanır 5s diyorum kesinlikle arada vereceğin farka değecek bir cihaz.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Kesinlikle 5S. Arkadaşların çoğu çok fazla fark yok diyecekler ancak ben iş yerinde iki cihazı da görüyorum ve gerçekten fark olduğu oyunlarda ve grafik işlemlerinde anlaşılıyor.

Buradaki seçim senin bütçene bağlı :good:

frk uzn

frk uzn

Üye
Fark zamanla cikan oyun program ve ios surumlerinde belli olacaktir.5s diyorum

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tabi bütçede öenmli ama bana kasmadan 3 sene güncelleme yönünden oyun yönünden teknoloji yönünden (yani hemen eskimesin) yetermi

apex2121

apex2121

Üye
2 gün önce bende ip 5 aldm temiz 2.el 32 gb 1200 e arada ucurum yok paran varsa elbette 5 s al

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Kesinlikle 5S :oke:

ilo53

ilo53

Üye
Ocak ayinda iphone 5aldm 1400 değişim cihazi 0cihaz kuzenlerin 5s kullaniyor ben fazla bir fark görmedim açıkcası benim tek sıkıntım şarj konusunda oda 5s de aynı sıkıntı var iphone 4de kullandm iphone 5 kullaniyorm ios da herhangi bir donma görmedim.

Üst Alt