Öneri Amd radeon hd 7670m üst seviye oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Amd radeon hd 7670m üst seviye oyunlar
4gb ddr3 ram var amd radeon hd 7670m ekran kartım var need for speed rivals battlefield 4 gta 5 gibi oyunları açmıyor açıyor bazen yarım takılıp oyundan atıyor acaba ekran kartı falan düşükmü kalıyor ayarların hepsini kıstım yine aynı sorun işletim sistemi windows 8

Siycey

Siycey

Üye
sorun başkadır açması lazım birde gta 5 i nerden buldun pcye daha çıkmadı

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

yusuf1998x

Üye
açması lazım en güncel driverları yükle oyunun sağlam olduğundan emin ol gerekli program patchleride yükle

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
nerden bulucam bunun driverini :blink:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
o değilde gta5in linkini atsana panpa :O

ismail

ismail

Üye
abi nasılsın :)

Ram az kalıyodur abi. amdnin sitesine girip en güncel ekran kartı driverini indir. Bide pcnin diğer özelliklerini yazıver abi zahmet olmazsa

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
gta 5in linkinı atarmısın özelden :D

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
gta 5in linkinı atarmısın özelden :D
link degil kardeş almanyada akrabalar var onlar gönderdi saolsunlar almanda varmış ama dil sıkıntısı var :pc:
abi nasılsın :)

Ram az kalıyodur abi. amdnin sitesine girip en güncel ekran kartı driverini indir. Bide pcnin diğer özelliklerini yazıver abi zahmet olmazsa

4 nesil intel core i5 3210 2.50 ghz
500 gb harddisk
amd radeon hd 7670 m ekran kartı
4 gb ddr3 ram
windows 8 single

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
link degil kardeş almanyada akrabalar var onlar gönderdi saolsunlar almanda varmış ama dil sıkıntısı var :pc:

500 gb harddisk
4 gb ddr3 ram
windows 8 single

500 gb harddisk
4 gb ddr3 ram
windows 8 single
Abi bende 7610 var açıyo düşük seviyede rivalsi falan. Hatta yüksektede açıyo ama kasıyo baya. Düşüktede kasıyo az biraz. Sen dediğim gibi amd'nin sitesine girip driver indir yada hangi bilgisayars markasıysa onun sitesine gir indir. Yada buraya yaz marka model yarın akşam sana link atayım

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye

500 gb harddisk
4 gb ddr3 ram
windows 8 single
Özelliklerin iyi kasmadan açması lazım bekle güncel driver linkini atıyım ben sanawindows 8 kaç bit

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
tamam sende upla bize at gta5i :blink:

Üst Alt