Note 2[4.3] Kurulumu En kapsamlı Anlatım[HATASIZ ŞEBEKE+ WİFİ+ ROOT!+ KNOX'U KALDIRMA]

Sponsorlu Bağlantılar

xps63

xps63

Üye
anladım :tşk:

fear__r6

Üye
Selamün arkadaşlar. bende klontu telefonuma 4.3 türkiye romunu yükledim ve şebeke gitti.Şebeke sorununu çözdüm ama bu seferde wifi sorun oldu.bu honk kong romunu kurmak istiyorum ama ne yaptıysam romu indiremedim.terafi nin linkilne tıklayp sayfaya giriyorum sayfa açılıyor. sonra regular download olan mavi butona tıklıyorum ve başka bir sayfaya atıyor( yaptıysam inmedi.bana yardımcı olursanız sevirim.
not:tarayıcım google chromearkadaşlar en sonunda indirmeyi başardım.sorunu çözdüm..

Son düzenleme:
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Kardes kesin çözümdür yandexle dene

• Beğen
Tepkiler: xps63 ve fear__r6

alpi3434

Üye
Üstadım emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın fakat benım telefon note2 dubai malum imei çaktılar şu anda telefonda denyo bir telefoncu yüzünden 4.3 var ve şebeke sorunum var senın verdiklerinde devam ettim ama rom aynı değil tabi telefoncunun yüklediği romla haliyle olmadı düzeltemedim hiç bi şeyi senin verdiğin linkteki rom da 7 saatte inicek ve ben çıldırıyorum lütfen bana romu mail falan at rica ediyorum :)

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın fakat benım telefon note2 dubai malum imei çaktılar şu anda telefonda denyo bir telefoncu yüzünden 4.3 var ve şebeke sorunum var senın verdiklerinde devam ettim ama rom aynı değil tabi telefoncunun yüklediği romla haliyle olmadı düzeltemedim hiç bi şeyi senin verdiğin linkteki rom da 7 saatte inicek ve ben çıldırıyorum lütfen bana romu mail falan at rica ediyorum :)
benimkide klon imeili tel kardeş emin ol sorunsuzdur bütün note 2 lerde şebeke wifi sorunsuzdur msj olarak ilettim gerekli acıklamayı :)

handsome5234

Üye
çok teşekkürler sonunda wifi ve şebekesi ikisi aynı anda çalışan android 4.3 note 2 im oldu. knox filan kaldırmasak bir şey olur mu? benim sayaçta yükleme 5 oldu. rom deneye deneye telefon kafayı yemişti anabant sürümü bilinmeyen oldu. anabanta ulaşamadığından dolayı imei null/null oldu. orjinal türkiye romu yükleyince 00049... oldu vs vs telefon her türlü hata ve sorunu çıkardı. anladım gidişat iyi değil. her romda tüm wipeleri yapmama rağmen bence saçma hatalar olmuştu.(anabanta ulaşamaması gibi) sonra fabrika ayarlarına sıfırla+ wipe data+wipe cache+wipe dalvik+ format data+ format cache+ format system yaptım ve EN ÖNEMLİSİ TELEFONU AÇ-MA-DAN odinle romu yükle+odinle cwm kur+ cwm ile supersu+ cwm ile imei atınca bir şeyi kalmadı.eğer -fabrika ayarlarına sıfırla+ wipe data+wipe cache+wipe dalvik+ format data+ format cache+ format system yaptım ve EN ÖNEMLİSİ TELEFONU AÇ-MA-DAN - açarsanız romu kurmaya başlayacak.

bu yazdığım adımlar tamamen romu ilk orjinal haline çevirme yöntemidir. roma flaşlanan şeyler gider.

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler sonunda wifi ve şebekesi ikisi aynı anda çalışan android 4.3 note 2 im oldu. knox filan kaldırmasak bir şey olur mu? benim sayaçta yükleme 5 oldu. rom deneye deneye telefon kafayı yemişti anabant sürümü bilinmeyen oldu. anabanta ulaşamadığından dolayı imei null/null oldu. orjinal türkiye romu yükleyince 00049... oldu vs vs telefon her türlü hata ve sorunu çıkardı. anladım gidişat iyi değil. her romda tüm wipeleri yapmama rağmen bence saçma hatalar olmuştu.(anabanta ulaşamaması gibi) sonra fabrika ayarlarına sıfırla+ wipe data+wipe cache+wipe dalvik+ format data+ format cache+ format system yaptım ve EN ÖNEMLİSİ TELEFONU AÇ-MA-DAN odinle romu yükle+odinle cwm kur+ cwm ile supersu+ cwm ile imei atınca bir şeyi kalmadı.eğer -fabrika ayarlarına sıfırla+ wipe data+wipe cache+wipe dalvik+ format data+ format cache+ format system yaptım ve EN ÖNEMLİSİ TELEFONU AÇ-MA-DAN - açarsanız romu kurmaya başlayacak.

bu yazdığım adımlar tamamen romu ilk orjinal haline çevirme yöntemidir. roma flaşlanan şeyler gider.
konx sadece rootun çalışmasını sağlar. her odinle yüklemede sayaç malesef artıyor. sen rom cwm root kurmuşsun okeyde modem kurmazsan imei gelmez yani şebeke olmaz oyüzden verdeğim romla uyumlu modemi kurmak lazım :)

ruhat89

ruhat89

Üye
çok tşkr ederim sayende hem wifi hem ağ çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: cici60
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanın kitkat cıkınca paylaşırım

EricNorthman

Üye
Merak ettiğim ; knox'u tamamen sistemden kaldırdıktan sonra sayaçta ortadan kalkıyor mu ? Kalkıyorsa 4.1.2 yi sorunsuz bi şekilde garanti gitmeden kurabilir miyiz ?

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Merak ettiğim ; knox'u tamamen sistemden kaldırdıktan sonra sayaçta ortadan kalkıyor mu ? Kalkıyorsa 4.1.2 yi sorunsuz bi şekilde garanti gitmeden kurabilir miyiz ?
Sayaca cozum bulunmadı malesef
Custom kitkat paylaştım onu kur knox devre dısı sayac artmaz
Custom kitkat paylaştım onu kur knox devre dısı sayac artmaz
Ayrıca 4.1.2 ye geri donebilirsin

mrdn_4747

mrdn_4747

Üye
Sayın cici60 Roma başka link yapabilirsiniz örneğin yandexe şimdiden teşekkür ederimCevap

mrtpitt

mrtpitt

Üye
Merhaba arkadaşlar,
4.3 Hong Kong romu yerine 4.3 Turkiye romunda bu adımları gerçekleştiren var mı ? İşle yarıyor mu ?
Ben yüklemeyi denemiştim ilk çıktığında ,
önce hat gelmedi modem kernel dosyası felan attım hat geldi wifi gitti.

Burada anlatılan adımları tr romunda yapan varsa bilgi verebilir mi ?

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar,
4.3 Hong Kong romu yerine 4.3 Turkiye romunda bu adımları gerçekleştiren var mı ? İşle yarıyor mu ?
Ben yüklemeyi denemiştim ilk çıktığında ,
önce hat gelmedi modem kernel dosyası felan attım hat geldi wifi gitti.

Burada anlatılan adımları tr romunda yapan varsa bilgi verebilir mi ?
kardeş türkiye romuyla hiçbir farkı yok boşuna yüklemiş olursun bütün herşey uygulamalar aynı klavye bitek ingilizce onuda inderbiliyorsun ayarladan türkce sözlük ekliyosun

mrtpitt

mrtpitt

Üye
Senin paylaştığın rom ile sorunsuz bir şekilde yüklendi.
Akşama tr romunun üzerine de atıcam bakalım olacak mı (:

salih569

Üye
Hocam;

Eline, emeğine, yüreğine sağlık Allah razı olsun senden :)

• Beğen
Tepkiler: cici60
xps63

xps63

Üye
Hocam bende samsung i9505 modeli var imei caktim ve güncelleme yapsam sorun olurmu yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt