General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
Yeniden yukleyeceksin. Sd karta program tasiyinca tamamı taşınmaz. O yüzden bence karta da formatı bas temiz temiz kur.
Tamam sağol
bu arada yavaşlama ve kasılma cleanmaster programından sonra oldu sanırsam en son bu programı yüklemiştimresimleri pc'de nasıl görebiliriz

Son düzenleme:

ölümüne

ölümüne

Üye
Resimler kartta dcim klasöründedir. Uygulamaları karta taşıma sisteminde uygulama taşınmaz sadece taşınabilecek bir kısmı(data vb.) taşınır, kurulu olduğu yer yine yerel hafızadır. Bu arada cihaza ROM flashlayınca recoveryde sistem güncellemesi yükleniyor yazıları kayboluyordu. İlk önce ayarlardan fabrika ayarlarına dönün, yazılar geri geliyor. Sonra wipe data, wipe cache işlemlerini yaparsanız telefon tertemiz olur.

calypso16

calypso16

Üye
Resimler kartta dcim klasöründedir. Uygulamaları karta taşıma sisteminde uygulama taşınmaz sadece taşınabilecek bir kısmı(data vb.) taşınır, kurulu olduğu yer yine yerel hafızadır. Bu arada cihaza ROM flashlayınca recoveryde sistem güncellemesi yükleniyor yazıları kayboluyordu. İlk önce ayarlardan fabrika ayarlarına dönün, yazılar geri geliyor. Sonra wipe data, wipe cache işlemlerini yaparsanız telefon tertemiz olur.
sağol dcim klasörünü öğrenmiş oldum.benim telefon formattan sonra galerideki resimleri bazen göstermiyor bomboş diyor bunun sebebi nedir? gerçi daha önceden de tek tek baktığımda da bulamamıştım,dcim klasörüne de bakmıştım

ölümüne

ölümüne

Üye
sağol dcim klasörünü öğrenmiş oldum.benim telefon formattan sonra galerideki resimleri bazen göstermiyor bomboş diyor bunun sebebi nedir? gerçi daha önceden de tek tek baktığımda da bulamamıştım,dcim klasörüne de bakmıştım
Önizlemeler yeni oluşturuluyor ya da okunuyordur. Formattan sonra ilk açılışta bi süre görünmeyebilir, normaldir.

calypso16

calypso16

Üye
Önizlemeler yeni oluşturuluyor ya da okunuyordur. Formattan sonra ilk açılışta bi süre görünmeyebilir, normaldir.
peki kendi dahili hafızasında yok,sd kartta var dcim klasörü onda da birşey yok ne kadar beklemek lazım görmesi için

ölümüne

ölümüne

Üye
Hocam dcim\camera içindedir fotoğraflar eğer yoksa silmişsinizdir. Ben dikkatsizlik edip silmeyeyim, hem de derli toplu dursun diye fotoğraflarımı hep pictures klasörüm vardır oraya toplarım.

calypso16

calypso16

Üye
Hocam dcim\camera içindedir fotoğraflar eğer yoksa silmişsinizdir. Ben dikkatsizlik edip silmeyeyim, hem de derli toplu dursun diye fotoğraflarımı hep pictures klasörüm vardır oraya toplarım.
kardeşimde 4gblık beyaz olan gmd var şimdi baktım dediğin yerde tüm resimler görülüyor,ben sildim doğru ama gmail adresime yedekledim diye biliyorum formattan sonra hepsini gördüm ama sonra kayboldu çoğu neyse araştırayım internette ne yapabilirim diye

ölümüne

ölümüne

Üye
Google rehber, takvim, uygulama ayarları, hangi uygulamaların cihazda kurulu olduğu gibi verileri tutar hocam. Ben o yedeklemeyi kullanmıyorum ama sanmıyorum resimlerin yedeklendiğini. Belki ben yanlış biliyorumdur, bir bakın.

calypso16

calypso16

Üye
Google rehber, takvim, uygulama ayarları, hangi uygulamaların cihazda kurulu olduğu gibi verileri tutar hocam. Ben o yedeklemeyi kullanmıyorum ama sanmıyorum resimlerin yedeklendiğini. Belki ben yanlış biliyorumdur, bir bakın.
tamam sağol

serhat71_71

Üye
real racing 2 yükledim maxicepten ama her oyuna girmede internet istiyor

baran8080

Üye
Telefonunun kaçıncı parti olduğunu nerden öğrenen bilirimÇok acil cevap merak etim ayrıca bende olu piksel var garantiye versemmi

calypso16

calypso16

Üye
Kulaklığından :)

baran8080

Üye
Ne gibi

calypso16

calypso16

Üye
Galiba ilk serilerin kulaklık rengi kırmızıydı

baran8080

Üye
2. Seride :D

calypso16

calypso16

Üye
Biliyorsan ne soruyorsun!

• Beğen
Tepkiler: Dede

baran8080

Üye
Yok 2.seride ne gibi fark var :)

loneely42

loneely42

Üye
1 ay bari bekle yav daha yeni yükledik 5i: )) neyse yukleyelim mi ne diyorsun

• Beğen
Tepkiler: Dede
zakharion

zakharion

Üye
arkadaşlar, video değilde fotoğraf kalitesi kapalı ortamda, yani gece florosan ışığı altında fotoğraf kalitesi nasıl, 16gb lik almayı düşünüyorum, internette örnek resim bulamadım, kumlama oluyormu, idare edermi, xperia m ile bunun arasında kaldım, gerçi xperia m biraz ufak ekran gibi buda büyük ekran gibi geldi, eğer foto kalitesi doğum günü fotoğraf çekimi gibi yerlerde iyi ise almayı düşünüyorum, dediğim gibi oda içi düşük veya yetersiz ışıkta örnek resmi olan varsa link atarsa sevinirim, teşekkürler

Üst Alt