Maxiplus 5 Rom Ve Garanti Sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Maxiplus 5 Rom Ve Garanti Sorunu ?
mrb. arkadaşlar maxiplus 5 telefonuma yeni rom kurmak için son güncellemeyi kaldırmam gerekiyordu. ve zaten son güncelleme de şarjdayken dokunmatikliği kullanılmaz hal alıyordu.. bu yüzden bu sitedeki "WR_P752TV1.0.0B04" bu versiyonu yüklemeye çalıştım. tam yükleme tamamlandı, ve ekran gitti. biraz bekledim sonra telefonu açmaya çalıştım açılmadı. ses kısma tuşu + açma kapama tuşu ile bile açamadım.. şarja takınca kırmızı ışığı da yanmıyor. bilgisayar da tanımıyor.. şimdi ne yapmalıyım arkadaşlar? nasıl kurtarabilirim bu cihazı? yardım ederseniz sevinirim..

bir de garantisi devam ediyor. garantiye versem garanti kapsamına girer mi? ve garantiye verirken ne demeliyim?

şimdiden teşekkürler.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Evet genelde garanti dışı kalır.Bazen servis tolere edebiliyor şansınıza.Sonuçta root olmus bir cihaza rom atarken sıkıntı oldugu aşikar.

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
caglar b

caglar b

Üye
Root yoksa cihazı servise ver onlar halleder, hatta mantıklı bir açıklama yaparsan ücretsiz halleder :)

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Root yoksa cihazı servise ver onlar halleder, hatta mantıklı bir açıklama yaparsan ücretsiz halleder :)
mantıklı bir açıklama güncelleme yaparken kapandı desem? aslında yüklediğim rom maxiplus 5'in eski güncellenmemiş romlarından biriydi...

caglar b

caglar b

Üye
mantıklı bir açıklama güncelleme yaparken kapandı desem? aslında yüklediğim rom maxiplus 5'in eski güncellenmemiş romlarından biriydi...
Türkcell in sitesinde rom varmı bilmiyorum ama varsa o romu yüklerken oldu de :) yada şarja taktım sabah böyle olmuş de :)

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nextman

darkness24

Üye
benimde telefonum brick oldu senin yaptığın şekilde aldığım yere verdim dedim adama güncelleme yüklerken açılmadı dedim kvkya gönderdi :) 1 ay bekledim yaklaşık tatil günlerinden dolayı ekim ayındaki (: ama şükür oldu şuan türkcell uygulamaları ile birlikte kullanıyorum ama çok yavaş açılıyor root yapma tırsıyorum artık (:

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
benimde telefonum brick oldu senin yaptığın şekilde aldığım yere verdim dedim adama güncelleme yüklerken açılmadı dedim kvkya gönderdi :) 1 ay bekledim yaklaşık tatil günlerinden dolayı ekim ayındaki (: ama şükür oldu şuan türkcell uygulamaları ile birlikte kullanıyorum ama çok yavaş açılıyor root yapma tırsıyorum artık (:
ücret aldılar mı peki? ve gerçekten telefon orjinal haliyle çok yavaş ama biraz aç gözlü davranıp daha iyi performans elde edeyim derken tamamen gitti :) bu arada nova launcher'ı öneririm arayüzü gerçekten hızlanıyor :)

Üst Alt