casper telefonlardan alan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Arkadaşlar o fiyattaki bir telefon için donanım çok iyi. İntel Atom işlemci muazzam ama Adreno 203 GPU'su çok garip kalıyor bu donanımın yanında.

intel islemcili modelin gpu'su PowerVR Sgx540. adreno 203 qualcomm islemcili 4 cekirdekli modelde mevcut. zaten adreno ilk amd tarafindan olusturuldu fakat daha sonra qualcomm'a satildi. intel islemci iceren bir chipsette adreno gpu bulunmaz.

• Beğen
Tepkiler: Dede

fk555897

fk555897

Üye

intel islemcili modelin gpu'su PowerVR Sgx540. adreno 203 qualcomm islemcili 4 cekirdekli modelde mevcut. zaten adreno ilk amd tarafindan olusturuldu fakat daha sonra qualcomm'a satildi. intel islemci iceren bir chipsette adreno gpu bulunmaz.

Bilgi için teşekkürler.

KernelTeam

KernelTeam

Üye
casper telefonlardan alan var mı?nasıl?aldıysanız performansları iyi mi malzeme kalitesi kamerası falan?

casper daha bilgisayarlı doru düzgün yapamıyo akıllı telefon mu yapmış ?

- - - Eklendi - - -

casper telefonlardan alan var mı?nasıl?aldıysanız performansları iyi mi malzeme kalitesi kamerası falan?

HAM ZA

HAM ZA

Üye
casper via nın ilk çıkardığı telefon taklit malesef hem arayüz filan stok onun yerine git nexus al daha iyi

enterneoll

enterneoll

Üye
  • Beğen
Tepkiler: TheCower
Seglopsi

Seglopsi

Üye
casper via nın ilk çıkardığı telefon taklit malesef hem arayüz filan stok onun yerine git nexus al daha iyi

yani oyle dusunme bence. birde intel chipsetli telefon x86 mimarili windows yuklesen calisir. o sekilde dusun.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
4 çekirdekli fiyatina gore çok iyimiş ona bide oc çektinmi tamamdir :D

fingerback5

fingerback5

Üye
GPUyu o yüzden yazmamışlar demek ki.Ama işlemci muazzam gercekten

Polymath

Polymath

Üye

- - - Eklendi - - -

Türkiye Bu zihniyet yüzünden zarar görüyorr :hmmm

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Aynen :) gpu ya bi ayar çekmeleri lazim

KernelTeam

KernelTeam

Üye

Türkiye Bu zihniyet yüzünden zarar görüyorr :hmmm

ne alakası var kardeşim ? casper yerli malı mı ? yapamıyolar işte bilgisayarı kendi düşüncem zihniyetle filan alakası yok bizim yerli arabamız fiat var da ne halt oldu ülkemiz araçta yapamıyor bilgisayarda bunu kabullenmek istemiyenler de suç atıyorlar

fk555897

fk555897

Üye
ne alakası var kardeşim ? casper yerli malı mı ? yapamıyolar işte bilgisayarı kendi düşüncem zihniyetle filan alakası yok bizim yerli arabamız fiat var da ne halt oldu ülkemiz araçta yapamıyor bilgisayarda bunu kabullenmek istemiyenler de suç atıyorlar

Yalnız Fiat yerli marka değil. İtalyan markası. Ayrıca Türkiye'de ki markalardan bildiğim kadarı ile Vestel haricinde tüm markalar Çin'de üretiliyor.

Polymath

Polymath

Üye

Pcleri iyi değil diye telidemi aynı olmak zorunda kardeşim. Art niyetle bakıyorsunuz.. Denemeden görmeden ellemeden... Destek çıkmayı bilmessek ne casper daha telefon üretir nede başkası.. Neden olmasın ülkemizde casper satışı artsa kendilerini geliştirseler gidip samsung yerine neden casper almayım? Birden bire casperdan samsung başarısı veya kalitesi beklemek saçma olmaz mı? Oyüzden düşüncelerden kurtulalım

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Kendi malına düşman bir millet daha görmedim beğenirsiniz beğenmezsiniz karar sizin kötülemenin anlamı yok

• Beğen
Tepkiler: Dede
KernelTeam

KernelTeam

Üye

Pcleri iyi değil diye telidemi aynı olmak zorunda kardeşim. Art niyetle bakıyorsunuz.. Denemeden görmeden ellemeden... Destek çıkmayı bilmessek ne casper daha telefon üretir nede başkası.. Neden olmasın ülkemizde casper satışı artsa kendilerini geliştirseler gidip samsung yerine neden casper almayım? Birden bire casperdan samsung başarısı veya kalitesi beklemek saçma olmaz mı? Oyüzden düşüncelerden kurtulalım

burda aşağı yukarı herkez casperın ne olduğunu biliyor ben bilgisayarını kullandım çok iyi bir bilgisayar değil tahmin olarak telefonu da iyi değildir adamların kuralı ucuz telefon yapalım iyi donanım kullanalım kalite ve sağlamlık kötü olsun adamların yaptığı cihazların hepsi öyle telefon yapmış da ne olacak piyasada birsürü akıllı telefon markası varken caspera bakmak çok saçma olur

fk555897

fk555897

Üye
burda aşağı yukarı herkez casperın ne olduğunu biliyor ben bilgisayarını kullandım çok iyi bir bilgisayar değil tahmin olarak telefonu da iyi değildir adamların kuralı ucuz telefon yapalım iyi donanım kullanalım kalite ve sağlamlık kötü olsun adamların yaptığı cihazların hepsi öyle telefon yapmış da ne olacak piyasada birsürü akıllı telefon markası varken caspera bakmak çok saçma olur

Samsung'un yaptığı farklı bir şey mi? Adamlar mükemmel donanım koyuyor. Malzeme kalitesi berbat.

KernelTeam

KernelTeam

Üye
Samsung'un yaptığı farklı bir şey mi? Adamlar mükemmel donanım koyuyor. Malzeme kalitesi berbat.

malzeme kalitesi derken ekran kötüyse evet doğru katılıyorum ama en azından casperın yaptığı gibi 2ghz işlemci yazıp 800tlye akıllı telefon satmıyorlar artık nasıl bi 2ghzse bu ?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Malzeme kalitesi : Damacana plastiği :kop:2
Şakası bir yana katılıyorum yazdığınıza. Hatta tasarım ekibinide şutlardım.

- - - Eklendi - - -

Malzeme kalitesi : Damacana plastiği :kop:2
Şakası bir yana katılıyorum yazdığınıza. Hatta tasarım ekibinide şutlardım.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
[ENGİN];6216691' Alıntı:
Kendi malına düşman bir millet daha görmedim beğenirsiniz beğenmezsiniz karar sizin kötülemenin anlamı yok

aynen katiliyorum baska telefon yapan firmamiz da yok ne yazik ki. ilk telefonlari bunlar olur boyle. hem intel islemcili telefonu yapan benim bildigim birkac firmadan biri suan dunyada. bakalim bekleyelim neler olur gorelim ona gore davranalim.