casper telefonlardan alan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

m_kan

m_kan

Üye
    Konu Sahibi
casper telefonlardan alan var mı?
casper telefonlardan alan var mı?nasıl?aldıysanız performansları iyi mi malzeme kalitesi kamerası falan?

canersonmez94

canersonmez94

Üye
Dehşet bir telefon Galaxy s3 alma onu al yani o kadar işlemcisi falan çok hızlı tasarımıda çok güzel tam ele oturuyor

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
s3ten daha mı iyi :kop2::ehe

KayraBey

KayraBey

Üye
Casper telefon mu çıkardı?

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
KayraBey

KayraBey

Üye
2ghz işlemci diyor.bir görüp bakmak lazım

beytullah6767

beytullah6767

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben pek anlamam bu donanım işlerinden ama sürekli gülüp duruyorsunuz.Nedir bu telefonda bu kadar gülünüp dalga geçilecek? Bizde bilelim bizde gülelim.

avast

avast

Üye
ekran karti gucsuz abi :D ama o fiyata iyi bence 600 liraya varmi boyle telefon

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Ben pek anlamam bu donanım işlerinden ama sürekli gülüp duruyorsunuz.Nedir bu telefonda bu kadar gülünüp dalga geçilecek? Bizde bilelim bizde gülelim.

grafik islemcisi ram ve islemci yaninda oldukca sonuk kaliyor. hd ve grafikli oyunlarda oldukca sorun yasayacaktir. daha iyi bir gpu secilseydi donanimi daha iyi oldugundan cok daha basarili olabilirdi.

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];6208333' Alıntı:

Hemde intel atom işlemcili :)

abi x86 mi yoksa arm mimarili mi intel islemcili olan?

- - - Eklendi - - -

arastirdim buldum x86 tabanli, sgx 540 gpu'lu ve tek cekirdek. ht ozelligi ile sanal olarak iki cekirdek gibi calisan, 2 ghz hizinda islemcisi olan guzel bir islemci. zaten 2 ghz mobil islemciler icin yuksek bir rakam ben 1.32 ghz ile meego'da cihazi ufak takilmalar dahi olmaksizin kullaniyorum, ustelik islemcimde ht ozelligi yok. bu yilin 3. ceyreginde intel 4 cekirdekli, ivy gpu'lu, 64 bit mobil islemci duyurmus.

kaynak: intel

m_kan

m_kan

Üye
    Konu Sahibi
via 3216nın donanımı iyi gpu dişında 4çekirdekli alan var mı bu teefondan

KayraBey

KayraBey

Üye
Oyun dışında diğer işlemler de sorun çıkarmaz herhalde

aleranol

aleranol

Üye
Aslında şu aralar kolayca sorun yapmaz. Bwlki önümüzdeki sene sorun yaratır

Seglopsi

Seglopsi

Üye
via 3216nın donanımı iyi gpu dişında 4çekirdekli alan var mı bu teefondan

bence intel islemcili olan daha iyi. gpu daha iyi oldugundan daha olumlu gorunuyor. hem 4 cekirdek daha fazla pil harcayip, daha cok isinacaktir.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar o fiyattaki bir telefon için donanım çok iyi. İntel Atom işlemci muazzam ama Adreno 203 GPU'su çok garip kalıyor bu donanımın yanında.