Son Tuğra|C5-03 v23.0.015 Cfw|My First Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

Masterthone

Masterthone

Üye
font süper olmuş :) Kendi ram politikamla başlangıç rami 67 mb

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
Haritaları kaldırmayınca da Mod ekleyemiyorsun.

- - - Eklendi - - -

Ram Politikası keşke diğer cihazlar için de yapılsa.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
hafızayı artırmak için gerekli programların silinmesi çok üzücü.Haritaların kaldırılması çok kötü.navigasyon için gerçekten çok iyi bir tel ama haritalar kaldırdın.ortalama bir navigasyon cihazının 200-300tl olduğunu unutmamalı.ikonları değiştirmen hayal kırıklığı.Orjinal ikonlardan vazgeçmemeli bence.herşeye rağmen emeklerin için bir teşekkürü hakediyorsun.çalışmalarında başarılar diliyorum.

:tşk: Haritalar programını kullananların çok olduğunu sanmıyorum. Ovi nin Haritalar programının çok daha gelişmişini kullananlar var. Bunun için kaldırdım. İkonları da biraz daha görsellik katmak için eklemiştim :)

font süper olmuş :) Kendi ram politikamla başlangıç rami 67 mb

:tşk: Ben hiç ram politikası kullanmadım. Symbian Türkiye sitesini bakıma almasaydı onların ram politikasını kullanacaktım :D

Haritaları kaldırmayınca da Mod ekleyemiyorsun.

- - - Eklendi - - -

Ram Politikası keşke diğer cihazlar için de yapılsa.

Haritaları kaldırmadan mod eklenmeyeceğini bilmiyordum. Niye ki?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Tebrik ve teşekkür ederim :)

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Eline Sağlık Hemen Telefonu Flashlıyorum.

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
Hayır.Haritalar isteğe göre kaldırılabilir veya eklenebilir.Benim demeye çalıştığım,silinmezse fazla mod eklenemeyeceği.Umarım yeni yazılımın daha iyi ve gelişmiş olur.Belle ikonları kullanmanı tavsiye ederim.

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
:rica:

Masterthone

Masterthone

Üye

Asıl ben teşekkür ederim :D Modlarını paylaştığın ve beni ekibe aldığın için :)
bir kaç küçük öneri : şebeke hep 3,5 g de bu çok hızlı şarj yiyo , yatayda mesajda tuşlar eksik patch yamasını aktif ettiğim halde ve gereksiz müzik seslerini silip sadece net kullanılanları koyarsan c de yer açılıyor. Ve haritayı koyarsan daha iyi olur abim bunlar sık kullanılr. Yeni bi sürüm yayınlamak istersen işne yarayacak modlarım var güle güle kullan c5-03 bitti artık benim için.

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
Bir dahaki için benim önerim;
1-Belle İkonları,Belle Zil Sesleri,Belle Efektleri
2-Performans ve batarya modları
3-Belle Duvar Kağıdı
Benim önerilerim bunlar.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
bir kaç küçük öneri : şebeke hep 3,5 g de bu çok hızlı şarj yiyo , yatayda mesajda tuşlar eksik patch yamasını aktif ettiğim halde ve gereksiz müzik seslerini silip sadece net kullanılanları koyarsan c de yer açılıyor. Ve haritayı koyarsan daha iyi olur abim bunlar sık kullanılr. Yeni bi sürüm yayınlamak istersen işne yarayacak modlarım var güle güle kullan c5-03 bitti artık benim için.

Modlarını paylaşabilirsen sevinirim :D Şebekeyi nasıl düzelticem? Yatayda tuşları eklemedim neden eklemedim bende bilmiyorum :D Haritayı bir sonraki fw de silmem. :) Önerilerin için :tşk:

Masterthone

Masterthone

Üye

Modlarını paylaşabilirsen sevinirim :D Şebekeyi nasıl düzelticem? Yatayda tuşları eklemedim neden eklemedim bende bilmiyorum :D Haritayı bir sonraki fw de silmem. :) Önerilerin için :tşk:

burdan kullanabilirsin Rompatcherde sorun var sanırım bu pakettekini kullan yatay tuş olacaktır. ram politikamda var farkı ner ver net göreceksin abim. 3.5 g den krtulmak için ki modu bilmiyorum :)
http://www.maxicep.com/s60v5-sistem-modlama/s60v5-ofw-mod-paketi-paylasim-alani-684296.html

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
çevrimiçi paylaşım önemli aslında niye sildin ki

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
burdan kullanabilirsin Rompatcherde sorun var sanırım bu pakettekini kullan yatay tuş olacaktır. ram politikamda var farkı ner ver net göreceksin abim. 3.5 g den krtulmak için ki modu bilmiyorum :)
http://www.maxicep.com/s60v5-sistem-modlama/s60v5-ofw-mod-paketi-paylasim-alani-684296.html

Rm patchlerini leodan almıştım :D

- - - Eklendi - - -

çevrimiçi paylaşım önemli aslında niye sildin ki

Kardeşim bu ilk cfw'em bir dahakinde silmem :oke:

LeaD3R

LeaD3R

Üye
çalışmalarının devamını bekleriz
Ben rami 50 mbden yukarı geçiremedim vaz geçtim sonra cfw yapmayı :D

BaTiqoN

Üye
güzel kardeşim :D