Tablet Hiç Açılmıyor ACİL YARDIM :(

Sponsorlu Bağlantılar

yousufe1995

yousufe1995

Üye
    Konu Sahibi
Tablet Hiç Açılmıyor ACİL YARDIM :(
Geçen gün bir android tablet aldım.Biraz kullandım sonra şarjı bitti ekran dondu falan böyle bende şarja taktım reset attım reset tuşuna basıp.Şarjı tamamlandı ama şimdi açmaya çalışınca hiç bi tepki vermiyor. Brick oldu sanırım ama download moduna geçmeyi yapamıyorum lütfen yardım edin.Üstünde 4 tane tuş ve HOME, ESC, EKSTRA MENÜLERİ AÇAN TUŞ ve Açma Kapama tuşu.
MID 9.7"
CPU RK2918 1.2 GHz
Flash 16 GB
Display screen 9.7’’ 1024x768
Mwmory card slot t-flash 128M- 32G

navti

navti

Üye
Bu tabletlerde bildigim kadariyla download mode yok firm dosyasini sd karta takiyosun kendi yukluyo firmware ise forumda vardi tum tabletlere uyumlu diye bir konu onu arastir ben denedim oldu

yousufe1995

yousufe1995

Üye
    Konu Sahibi
Peki açarken normal mi açıyorum

navti

navti

Üye
Evet benim mobeede oyle

yousufe1995

yousufe1995

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız tabletin ekranı simsiyah hiç bi tepki yok

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Donanımsal bişi olmasın?

yousufe1995

yousufe1995

Üye
    Konu Sahibi
yok sanmıyorum yani yeni alındı

navti

navti

Üye
Sen firmwareyi karta atman gerek zip dosyasi halinde ve adida update zip olucak

KliniK

KliniK

Üye
Benim farkli bi tabletim var arada sirada benimkide kitleniyo 15-20 sn acma dugmesine basili tut sonra elini cek tekrar acma dugmesine bas 1-2 sn kadar bas. bende ise yariyor

• Beğen
Tepkiler: beratadam12 ve behzat401

behzat401

Üye
Benim farkli bi tabletim var arada sirada benimkide kitleniyo 15-20 sn acma dugmesine basili tut sonra elini cek tekrar acma dugmesine bas 1-2 sn kadar bas. bende ise yariyor
Çok saol işe yaradı kaç gündür tablet öle duruo hiç tepki vermio çooooooook saol
:yuru

denomama

Üye
Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler. Daha bugün tableti aldım ve bozuldu, şunu denedim :tablete bir kaç saniye açma düğmesine bastım ve tblet kapandı. tekrar bastım. tüm sorun yok oldu

adem-t

adem-t

Üye
Allah razı olsun bende aynı yöntemle açtım çok sağol:)

• Beğen
Tepkiler: bella222
Preloader

Preloader

Üye

Çooooook saol işe yaradı sonunda ALLAH RAZI OLSUN ;)

beratadam12

Üye
kardeş bende piranha bussiness tab 7 var 30 saniye basılı tutum ve sonra çektim elimi ve 5 saniye tekrar bastım oldu teşekkürler :D

Turan

Turan

Üye
:-) :-) :-)

Berke153

Üye
Tabletim Piranha Aristo Tab 16G 9.7" oyun silecektim birden dondu ve kapattım.Bir türlü açamadım reset tuşuna 10-15 kez bastım ses'-' düğmesine ve güç düğmesine bastım olmadı şarj bitirmeyi denedim ama kapalı olduğu için olmadı...Lütfen Biri Yardımda Bulunsun!!!!

mta122003

mta122003

Üye
bende olmuyo rom yüklemiştim dokunmatik çalışmıyordu PCDEN RTO.exe diye bişey buldum indirdim touch1 ve2 i yaptım cihazın usb kablosumu çıktı neyi olduysa kapandı açılmıyor bunun tuşu varmı arkasında benim tabletim syrox-t703

Üst Alt