Tema Nasıl Yapılır ? (Carbide UI Theme Edition)

Sponsorlu Bağlantılar

donaldduck

donaldduck

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Bu arada forumları tam okuyamadım 5800 için hiç thema yapan varmı?

thunderbolt1980

thunderbolt1980

Üye
Abi bir sorum olucak. temada bir yeri editlemek istiyorum. istediğim yere çift tıklıyorum vs. illustratöre geçiyor. orda istediğim düzenlemeyi yapıyorum ama sonra düzenleme yaptığım parçayı geri yüklüyemiyorum. örnekvermek gerekirse. list highlight bölümü kendi istediğim şekilde düzenlemek istiyorum . illustratorde istediğim düzenlemeyi yapıyorum. yaptığım yeni düzenlemeyi öncekinin yerine koyamıyorum. yardımcı olursan çok sevinicem..

Godfather

Godfather

Üye
Abi müthişsin abi :)

bonsaisama

bonsaisama

Üye
SVG simge yapmak isteyenler için Illustrator'a alternatif olarak ücretsiz ve Türkçe destekli (dil konusunda çok başarılı olmasada) bir program da ben önermek istiyorum: Açılan sayfada "Windows – " bağlantısına tıklayın indirme başlayacaktır, dosya boyutu 37MB. Ayrıca burada da çeşitli dersler mevcut ancak İngilizce.

Saygılar.

caca41

caca41

Üye
program ıcın we anlatımların ıcın tesekkurler fakat bı konuda yardımınızı ıstıcem ve cer dosyalarını ben olusturamadım bıde temayı nasıl olstyurcaz yanı soyle soylım bakıyorumda tema uzantıları cok farklı cıkıyo fakat sis uzantılı cıkması gerekıyo dıye bılıorum ben yanlısmı bılıyorum ??

felç

Üye
sağol ellerine sağlık

caca41

caca41

Üye

arkadaslar ben temayı yapıyorum fakat resmı ekleyınce tam ekran deılde bu sekıl yarım ekran cıkıyo bakarmısınız bı yardımcı olurmusunuz naısl haletcem

rockstar35

Üye
kolay gelsin arkadaş tıkandım kaldım yardım ederseniz sevinirim carbide uı da S60 3rd FP2 gibi üçtane seçenek var . ben 5800 için yapmak istiyorum bi türlü 360x640 ölçüsünü bulamadım bilen varsa yardım etsin lütfen

futbol123

futbol123

Üye
tşk.. sağolasın

ygr

Üye
dostum yazıya 3.2 kullanıyorum demişsin ama resimlerde 3.4 war bir ikinciside 3.2de v3 tema olmuyor yani 3 rd yapmıyor baştan deseydin keşke ona göre indirirdik :S

--------------- Ekleme ---------------

pardon yapılıyomuş v3 tema özür :))

ygr

Üye
dostum ben hala sgv formatında resim yaptım ama hala programa atamadım ne iş :D

werov

werov

Üye
Teşekkürler emeğin için

semihkoçfb

semihkoçfb

Üye
kardeş sn ne yaptınn yaaaa sna bi devlet nişanı doçentlik profluk filan vermek lazım eline sağlık ben okurken yoruldum walla:)

ömür1978

ömür1978

Üye
öncelikle anlatımın için teşekkür ederim. denildiği gibi hiç kimsenin tekelinde olmamalı ve herkes kendini yansıtabilmeli

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Usta sağol , sayende istediklerimi rahatça yapabilir oldum.

bysans

Üye
Kardeş eline sağlık güsel olmuşda ayarlar kısmında window-prefences ordaki transferring le ilgili bi hata veriyo o kısma bişey atamadık boşta oraya neyi atamamız lazım lütfen yardım

xcf

Üye
bu programda bazı simgeler değiştirince kaydolmuyor yapabilen var mı mesela takvim simgesi değişmiyor

frarslan

Üye
üstad teşekkürler. bu programı kurmuştum kendi kendime uğraşıp duruyordum. bilgilerin çok ışık tuttu.

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

saruhan111

Üye
çalışman için teşekkürler , fakat biraz yüzeysel kalmış, tema yapmanın en püf noktalarını es geçmişin, lisans oluşturma ve carbide yi trialden çıkarmayı güzel anlatmışın , ama carbide stc den sonra çıkmış üst düzey bi tema yapma programı , burada marifet carbide ui yi kullanmada, ben eminimki programı indiren çoğu kişi programı kullanamayacak, programı kullanmayla ilgili bilgide eklersen "tutorial" gibi ,daha güzel olur

Üst Alt