Turkcell Her Yöne Sınırsız tarifesi çıkartıyor. ( Güncellendi. )

Sponsorlu Bağlantılar

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell Her Yöne Sınırsız tarifesi çıkartıyor. ( Güncellendi. )
Turkcell, Avea'nın yapmış olduğu gibi Her Yöne 10 saat boyunca konuşabileceğiniz bir tarife ya da paket çıkartmaya hazırlanıyor. Ücretlendirme olarak 65 TL görünüyor şuanda.

Teklifi seçenler herkesle 600 paketine geçerek 26 hazirana kadar bu pakketten yararlanabilecekler,
SINIRSIZ yazıp 2343'e göndermeniz yeterlidir. Paket fatura kesiminde aktif oluyor.
İlk 300.000 kişi için geçerlidir.
Son Katılım Tarihi 6 Mart'tır.

Iphone ve CepBizden'den yararlanıyorsanız bu kampanyadan yararlanamazsınız.
5000dk'yı geçtiğinde paket aşımı olarak ücretlendirilirsiniz.

imece iletişim

imece iletişim

Üye
:islik hiç cazip değil :) neden avea 10.000 dk 66 tl türkcel 600 dk 66 aradık fark büyük..........bence cazip değil.............:bilmem:

DaMaG3R

DaMaG3R

Üye
türkcell artık bişeler yapmalı hatta daha iyisini yapmalı

imece iletişim

imece iletişim

Üye
gündemi ben aylık 10 saat anladım aylıksa hiç cazip değil ödiyeceyim mebla cok yüksek 65

paradox1026

paradox1026

Üye
cazip aslında fena sayılmaz şaşırdım yha:) Turkcell beklediğimden hızlı davrandı

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
tarife şu şekilde turkcellilere sınırsız diğer operatörlere 10 saat bedava kdv dahi 65tl dir

papi40

papi40

Üye
günde 10 saat mi

kurtoglu87

Üye
Arkadaslar benım duydugum kadarıylaaa
ayda 10 saat her yone + 5000 dakıka da sebeke içi veriyor kdv otv dahilde 81 tl olması lazım
ilk 300bin kişi için geçerlidir.
AYRINTILARI MUSTERI HİZMETLERINDEN ALABİLİRSİNİZ

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
:) hadi hayırlısı ama ben tınlamza benimki knotorlu :D

paradox1026

paradox1026

Üye
:) yine kişi sınırı var öff öff safmı ne bu Turkcell:nono:

FOREVER AVEAAA....

imece iletişim

imece iletişim

Üye
:) günde 10 saat konuşma değilki radyosyonu hesap ediyorsunuz ayda galiba hem ayda her yöne 10 saat tüm türkcellilerle bedav diyr amma link yok acıklam doyurucu değil araştırdım bulamadım yardımcı olunuz lütfen bence aveanınki daha güzel kendi fikrim 10 000 dk 66 kararsızım bakıyorum biraz dahamı beklesem faturalı hatlara tövbe etmiştim ne yapayım bilemiyorum her yöne olması cazip 66 lira da cazip :bilmem:

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaslar benım duydugum kadarıylaaa
ayda 10 saat her yone + 5000 dakıka da sebeke içi veriyor kdv otv dahilde 81 tl olması lazım
ilk 300bin kişi için geçerlidir.
AYRINTILARI MUSTERI HİZMETLERINDEN ALABİLİRSİNİZ ...................................................................................................... yine söylettiler YUUUUUUHHHHH.

kurtoglu87

Üye

KAMPANYANIN AYRINTILARI BURADA ARKADASLAR

caunos

Üye
Türkceldeydim vodafoneye gectim dedilerle hani çok ucuza geliyormuş allah var yukarıda doğru adamların hakkını yemeyelim oldukça ucuza geliyor fakat evimin olduğu yerde az cekiyor konusabilmek için bahceye cıkmam lazım bende ekrar turkcele geri döndüm cünkü turkcel biraz daha iyi cekiyordu turizm işi yaptığımdan dolayı telefonlarıma net cevaplar vermeliyim ve müşterilerim beni her dk bulabilmeli herneyse dediler ki her yüz kontur yuklemeye 500 kontur hediye var sevindim :) neyse turkceli olan bacanağımı aradım yaklaşık olarak 3 dk konuştum ..... anaaaaaaaaammmmmmmmm :( one yahu 3 dk 21 konturumu aldı ağzımane geldiyse siz anlayın artık .................. bizleri keriz yerine koymasına izin veren bu yasalar olduğu sürece bu tüylerimizin yolunması daha cok sürecek gibi geliyor ne diyeyim sakın turkcelin 500 kontur hediye yalanına inanmayın :vur inanın pişman oldum geriye turkcele geldiğime ama ne yapayım başka şansım yok vadofon evimin yanında cekmiyor aveada evimin ikinci katında cekiyor mecbur olmasam 1 dk durmam

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
ya trcelldim wodafone oldum ama trcell siz olmuo nerden kazanıo counluk trcell oldundan

Üst Alt