Zombiewood 3D Seçeneği ile Karşınızda v1.0.4+Para Hilesi+Offline

dgrszz

Üye

tamam kardes ozur dılıyorum herkesten oncelıkle paylasan arkadastan

Konu Sahibi
tamam bekle biraz...

Tepkiler: hasanyangel

KayraBey

Üye
kardeşim sen apk yi yükleyip download etmeyi denedin mi?vallahi ne söyleyeyim gameloft oyunlarında hep bir lisans kontrolü olacak

Kardeş ben bunu marketten yüklesem ne olur? Sd'yi de wifi ile çeksem? Sonra verdiğin dosyaları yerlerine kopyalasam...

Konu Sahibi

Kardeş ben bunu marketten yüklesem ne olur? Sd'yi de wifi ile çeksem? Sonra verdiğin dosyaları yerlerine kopyalasam...
olur hocam marketten indirin sd dosyayı wifi ile çekin,birde hangi dosyayı diyorsun şu para hilesi mi?

cgty5312

Üye
kimse adam gibi ilgilen miyor.benım tel root lu ama para hilesini bir türlü yapamadım.oyun acılıyor ıyı guzel tmm ama par hılesı olmuyor. o 2 dosyayı atınca para 0 lanıyor.bazı formlarda yazmıslar titanium backupla geri yükliyecen diyor iyide neyi tükliyecez hilede yedek dosya verılmemıskı.?.ben yedekledim sonra uygulama gerı yukle yaptım tıtanıumdan yanlızca veri yaptım para geldi oyuna girebiliyosunuz filan her sey oluyor ama sepetten bişe alamıyosunuz ne sılah ne gelıstırme nede bişe basıyosun oyle duruyor bişe olmuyor.sorun nerde bi şu hile konusu hakkında biri yardım etsin .?

Konu Sahibi

kardeş sen gamecih programını kullanmasını biliyor musun?

cgty5312

Üye
biliyorum ama kullandığım roma uygun oldugunu zannetmıyorum çünki her romda çalışmıyor.şuan [ROM][AOSP][4.2.2][UNOFFICIAL] SuperNexus 2.0 - I9000 - BUILD 3 romunu kullanıyorm ve gamechıc calısacagını sanmıyorum