X-plore 1.34

Samsunspor

Emekli Yönetici
Yapma Ersin , en azından sen söyleme bunu , herşey anlattığımız gibi gayet basit çözemeyecek ne var ki

Teşekkürler nihayet bir çözüm bulunmuş einize sağlık.N78 e sertifikalandırıp kurdum problem yok.

kutukak

Üye
Dediğiniz şekilde yükleme yaptım 2 tane simge çıktı birine tıkladım hiç açılma olmadı. Diğerine tıkladım ve Fatal Error verdi. Uygulamayı tekrar yükleyin dedi.

İnternetten çok araştırdım bulamadım. Her yüklememde aynı sorunu verdi ne yapmam gerekiyor?

Samsunspor

Emekli Yönetici

Selamlar , evet dostum bende de aynısı oldu.. Sorunsuz bir şekilde kullandım , telefonu formatlamam gerekliydi (bu arada tekrar hackledim) ve bahsettiğin durum oluştu .. Ayrıca resetliyor kendini cihaz. Ben formattan sonra oldu diye düşünmüştüm taa ki yazını okuyana kadar.

Arkadaşlar , diğer sürümlerde C-ra-ck çöküyordu , bu da bir çökme metodu olabilir , çok ilginç ama !

Programı kullanıyorum(N73)Çok nadir girmemezlik yapıyor onuda diğer icona tıklayıp kullanabiliyorum.Benim için değişen pek birşey yok.1.22 olsa da olur

bu program n73 te çalışacak mı

baybars_

Üye
kurulurken uygulama erişim izni verilmedi uyarısı alıyorum tel i550W

bende 6600 ve 6630 dosya bozuk hatası verdi neden olabilir

http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...rtifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html buradaki installserver yöntemiyle hacklersen sorunun çözülür sanırım.Bende de olmuştu bunu yaptım ortadan kalktı...