WP Bootloader Unlock, Sistem Dosyaları Düzenleme ve Daha'sı

merhaba bunları yaptım telefon siyah ekranda kaldı hiç tepki vermiyor yardım edermisiniz yukardaki kurtarma yöntemini denedim ama ama olmuyor Windows Device Recovery Tool telefon yok listede Nokia lumuia 520 Windows 8.1 32
Benzeri benim de başıma gelmişti. Telefon ismi listede görünmüyorsa rom dosyasını manuel olarak indirip deneyin. İşe yaraması gerekiyor
Arkadaşın anlattığı gibi yapmalısınız
Dosyaları indirip uygun klasöre atarak çözmüştüm ben

ncinar

Üye
Merhaba teşekkür ederim , Bilgisayarın bölge seçeneklerini abd olarak ayarlayıp tekrar deneyin
Keşke bu açıklamayı konuda da yapsaydın bende diski ikiye bölüp yeni bölüme ingilizce win10 yüklemeseydim, Gayet güzel bir iş çıkarmışsın emeğin için teşekkürler

mckoc

Üye
sw'tch modda takilan arkadaslar wp internalsı kapatıp acıyorsunuz send loaderda kalıncada yapınca yüklüyor sebebini anlamış değilim ama oldu bende böyle

Misafir - 530512

Adamın dibisin . yabancı forumlarda qualcomm driverını belirtmemişler telefon brick oldu nasıl flashlıyacam rom diye düşünüyodum meğersem recovery tool kurtarıyormuş

Tepkiler: humanhunter
Merhaba, sayenizde bootloaderi unlock ettim ve root yetkisi aldım. Çok sağolun bende 3-4 gündür uğraşıyorum Şimdi telefonda microsoft hesabı açamadığımız için (Sunucular kapatılmış) app deploy işlemi yapamıyoruz. Root yetkisiyle başka bir yazılım ile xap ve appx dosyaları kurmamız mümkün mü ? yardımcı olursanız çok memnun olurum

skynet

Üye
Kahrolası 620'nin bootloader kilidini ne yaptıysam da açamadım Sanırım Türkcell romlu olduğu için bir nevi sıkıntı çıkarıyor.

skynet

Üye
@humanhunter
Hocam bu pil seviyesi %3'e geldiğinde cihaz kapanıyor. Acaba bunu regedit ayarlarından düzenleme şansımız var mı ?
%3 değil de %1 de kapansın istiyorum

skynet

Üye

Hocam bu cihaz kapanırken çıkan yazının boyutunu değiştirme seçeneği var mı ?

WP 8.1 Update 2 yükledikten sonra cihazın geliştirici kilidi açılmıyor ve uygulama oyun yüklenemiyor şöyle bir hata veriyor ekran görüntüsü ekledim bu kilidi açmanın bir yolu yokmu

skynet

Üye
Sorunu çözebildinizmi ?

Yok çözemedim wp internals 2.8 hata verip kapanıyor 2.9 debug başka bir donor ffu dosyası istiyor kendi orjinal ffu dosyasını kabul etmiyor başka ffu dosyası bulamadım unlock olmuyor microsoft hesabı oturumu açılmıyor mağaza kapalı ne uygulama ne oyun yükleniyor o şekilde kullanmak istemedim windows 10 mobile geçtim o şekilde kullanmanın bir alemi yok cihazın tuğladan bir farkı yok fakat wp 8'in performansı daha iyi fm radyo ve here uygulamaları kullanılabiliyor wm 10'da bunlar yok.

Son düzenleme: