<<windows liwe messenger 6.60 türkçe by burhan 2010>>

Konu Sahibi

arkadşım terbiyesizlik yapma edebinle takın bu 1, 2. De yazılıma göre cevap yazdım ben sana

gdb888

Üye

arkadşım terbiyesizlik yapma edebinle takın bu 1, 2. De yazılıma göre cevap yazdım ben sana
zamana birak iyilesirsin tavsiyelerimi kulak arkasi etme bilmeden konusarak ilk TERBIYESIZLIGI yapan sendin madem biliyorsun hangi yazilima gore konustugunu ve denedigin cihazi soyle adam ol canimi sikma

Konu Sahibi
zamana birak iyilesirsin tavsiyelerimi kulak arkasi etme bilmeden konusarak ilk TERBIYESIZLIGI yapan sendin madem biliyorsun hangi yazilima gore konustugunu ve denedigin cihazi soyle adam ol canimi sikma

adam olmayı senden öğrenecek değilim

tesekkürler bakalım emektar msn calısıyomu

arkadaşlar ben sorunu buldum messenger a girerken yazım hatası veriyo zntx rsc editor e girin by burhan 2010 yazan yerlerdeki noktaları silin tabi burhan kardeşimizin mail adresindeki noktayıda sonra sorunsuz bağlanın ben 6600 da sorunsuz kullanıyorum

arkadaşlar bide bunun yeni sürümü çıkmış 6.501 versiyonu bilgisayardaki gibi aynısı süper bşy ingilizce versiyon ama yinede onu kullanıyom 6.60 versionundan güzel

ben indirdim kurdum kardeş seni programların hepsi çalışıyor eline sağlık emeğine sağlık bu msn çince yeni versiyon indir deyince çince bir sayfaya bağlanıyor oradanda birşey anlaşılmıyor.

Önizleme
Teşekür

----------Eklendi @ 23:33:09 ---------- Yazıldı @ 23:22:27 ----------

Önizleme
Tşr

----------Eklendi @ 23:34:09 ---------- Yazıldı @ 23:33:09 ----------

Önizleme
T$r

----------Eklendi @ 23:35:37 ---------- Yazıldı @ 23:34:09 ----------

Önizleme
Teşekür

DeV/AsA

Üye
​Ben de ceptemsn servisinin kapanmasından itibaren kullandığım bu programın artık bağlanmadığını biliyorum.Umarım düzelir.