Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Windows Mobile 10 arka plan görüntüleri. (Uydurma/Konsept)

Ekli dosyalar

Tepkiler: Bay H ve Serhan

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Peşpeşe yazmışız
Ancak sen bir noktayı atlamışsın.
Resimler gerçek değil. Uydurma.

Aynen abi
Ben başlığı görünce hiç içeriğe bakmadan direk görseli çektim ama sonradan okuyunca acı gerçeği gördüm

Ekli dosyalar

Tepkiler: ErturkSahin ve bulutsuzgece

dakamon

Üye
Arka tarafta foto olması bence ana ekranda bi karmaşaya neden olabilir. İkonların belirginliğine olumsuz katkı sunabilir. İyi ayarlanması gerekir. Yukardaki fotoda çok güzel belli oluyor bu.

Tepkiler: suyunsesi

Nextman

Emekli Yönetici
@bulutsuzgece moderatörüm bu menü düzenini düzeltecek yama varmı acaba

Tepkiler: bulutsuzgece

zaakaan

Üye
Konseptte bari şu uygulama listesini 3'lü - 5'li sütunlar şeklinde yapsalar. Izgara görünüm mü deniyordu ona, ondan işte.

Arka tarafta foto olması bence ana ekranda bi karmaşaya neden olabilir. İkonların belirginliğine olumsuz katkı sunabilir. İyi ayarlanması gerekir. Yukardaki fotoda çok güzel belli oluyor bu.

@bulutsuzgece moderatörüm bu menü düzenini düzeltecek yama varmı acaba
Panaromik arkaplan ve şeffaf canlı karo ayarlı olacak. Karoların şeffaflık derecesi de kullanıcı ayarlı olacak.

Tepkiler: byibo, symbianbelle, suyunsesi ve 2 diğerleri
Ayarlar kısmımız 3 kaydırmada sona varıyor bide bunlar gelirse 5 kez yukarı doğru itekleriz artık

Sensation

Emekli Yönetici
Bu konsepte bayıldım

Tepkiler: Nextman ve wpfurkan
Benim için bu bile yeterli fakat metro arayüzünde radikal degişikliklere gidilecek denmişti bu yüzden sadece bunun ile kalacağını düşünmüyorum :hmm

Onu Eldar Murtazin söylemişti.
O adamın dedikleri pek çıkmıyor genelde.
Radikal değişiklik yapıp da sistemin özünden (canlı kare düzeninden) uzaklaşmazlar.

Tepkiler: Nextman, Rainesto ve papakudioflu
Bunun konsept olmasına gerek yok zaten bu özellik gelecek. Siz gene gerçek sanın önemi yok

Merakla o düzeni bekliyorum. Çok karışık. Bazen ben bile içinde kayboluyorum. Umarım mantıklı bir hal alır.

Belfiore bir açıklamasında söylemişti.
"Ayarlar kısmındaki dağınıklığın ve karmaşanın farkındayız. Buna bir düzen getirmeye çalışacağız" demişti

Tepkiler: emz ve Sensation