==>Ucweb player 2.20 muhteşem bişey By Burhan 2010 farkıyla>

jejep

Üye
teşekkürler abi

Burhan abi youtube den naşil izleniyo video yardim et ben yapamadımm

Programla nasil izleniyo nereye yazacam onu uc playerde uc web demi arıyacam mı sunu acikça anlatsana kardeş

Konu Sahibi
Programla nasil izleniyo nereye yazacam onu uc playerde uc web demi arıyacam mı sunu acikça anlatsana kardeş

ucwebde adres bölümüne mobil youtube.com yaz gir videoları izle eğer yapamıyorsan opera 5 10 yükle mobil youtube.com yaz izle videoları yanlız telinin ramı boşaltılmış olmalı yoksa direkt izleyemezsin

hocam merhaba n96 video izleme şansım varmı internetten

Tamam yapiyorum Hemen 6630 webine giriyor sonra real one playre giriyor ordada zaman asimına ugradı diyor

guven18

Üye
Saygılar burhan abi ucweb 7.4 yükledim faceye girdim 2 gün sonra kırdılar benim şifreyi sağlam değil bence

Tv izlemek için ne yapmalıyım mesala kanald bi anlatırsan sevinirim burhan abi şimdiden çok teşekkür ederim

romeo560

Üye
kardeş bana 6630 için flv çalar programı acilen lazım lütfen yardımıcı olun bana

efe85

Üye
S.a evet benim tel de n70 video search deyince telefon donmuyor ancak programdan direkt çıkıyor sebebi ne olabilir dostum?Yardımcı olursan sevinirim teşekkürler...

romeo560

Üye
hiç mi 6630 için flv çalar yok varsa birleri bana söylesin haYRINA DUA EDRİM ONA

burhan abi teşekkür ederim güzel bir program ama senin eklediğin ön izlemeler programın içinde ekli olan kanallar zannedersem peki ben kendi istediğim url yi nasıl ekleye bilirim demedim başarılı olamadım yardımcı olurmusun

e.piker

Üye
Programın kurulu olduğu yerde mediaRecommClass.ini adında bir dosya var. Bunu metin dosyası olarak açtığımzda bazı web adresleri çıkıyor. Bu web adreslerini kopyalayıp tarayıcıda açtığınızda direk canlı yayına bağlanıyor. Yani bu web adresleri yerine türk kanallarının rtsp adreslerini yazsak acaba izleyebilirmiyiz istediğimiz kanalları. Ayrıca video search dediğim zaman program kapatıyor kendini. N70 kullanıyorum bi el atarsan sevinirim

teşekür

----------Eklendi @ 22:24:10 ---------- Yazıldı @ 22:22:57 ----------

Teşekürler

Tamam yapiyorum Hemen 6630 webine giriyor sonra real one playre giriyor ordada zaman asimına ugradı diyor
bendede aynen oyle uc playere yönlendirmiyor

----------Eklendi @ 08:15:50 ---------- Yazıldı @ 08:13:39 ----------

çinlilerin yaptığı ne sağlam çıkarki şaşırıyorum acaba netqin neden bozuk değil bi sağlam onu gördüm yani