Web Tarayıcı UC Browser v13.2.5.1300 Build 50127 Türkçe

reflex

Üye
Bu kadar iyi olucağını düşünmezdim açıkçası zamanında samsung gio varken kullanırdım. Teşekkürler dostum.

Tepkiler: Teks@s ve wrongroad

Anitrif

Üye
Güzel olmuş emeğinize sağlık.

Hocam Kolay gelsin bi pdf dosyası indirip aç dediğimde açamıyorum bu sorunun çözümünü bulabilirsiniz acaba

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Sahibi
Hocam Kolay gelsin bi pdf dosyası indirip aç dediğimde açamıyorum bu sorunun çözümünü bulabilirsiniz acaba

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bazen açıyor bazen açmıyor. Ben başka uygulama kullanıyorum pdf açarken.

Tepkiler: veliahht01
    Konu Sahibi
Konu güncellendi.

Tepkiler: endel ve Teks@s

Teks@s

Üye
Teşekkür Ederim

Tepkiler: wrongroad
Ellerine sağlık tesekkürler

Teşekkürler üstad . Ama YouTube acilmiyor video oynatma sorunlu indirme yapılmıyor simgede yok lütfen kontrol ediniz.bu mod sağlıklı değil.

Son düzenleme:
Tepkiler: DinçHan ve wrongroad

endel

Üye
eline emeğine sağlık

mmfx

Üye
Play Store dan indirdiğim uc browser senkronizasyon yapıyor sizin Türkçeye çevirdiniz uc browser senkronizasyon hatası diyor düzeltir misiniz lütfen teşekürler

Teşekkürler üstad . Ama YouTube acilmiyor video oynatma sorunlu indirme yapılmıyor simgede yok lütfen kontrol ediniz.bu mod sağlıklı değil.
Arkadaş doğru söylüyor mobil youtube açılmıyor,tarayıçıdaki youtuba atıyor ordada açılmıyor indirmede yapmıyor lütfen bir çözüm benim kendi fikrim doğrumudur bilmem mesala v 11 de sorun yok diğerleri ve Türkçe uygulamalardakilerde aynı hepsini denedim aynı ben diyorumki acaba oreo yla android 8 lemi ilgili veya arm8 tabanıylamı benim tel oreo arm8 tabanlı tabi siz daha iyi bilirsiniz yardım lutfen

Konu Sahibi
Tarayıcı güncellendi.
Play Store dan indirdiğim uc browser senkronizasyon yapıyor sizin Türkçeye çevirdiniz uc browser senkronizasyon hatası diyor düzeltir misiniz lütfen teşekürler
Senkronize çalışıyormu hala bilmiyorum. Tarayıcı kimliği değişti diye çalışmayabilir.

Youtube düzeldi. Ama indirme yapılmıyor youtubeden. Son güncelleme ile de video player değişmiş.

Tepkiler: DinçHan
Sorunu bulmuşsunuz bir çaresi yokmu yeni bir güncelleme gibi. Teşekkürler

Evet tarayıcı güncellenmiş. Youtube düzelmiş Fakat indirme yapmıyor. Video player değişmiş diyorsunuz. Düzeltme imkanı yokmu Benim için Türkçe olmasının yanında. Youtubeden indirme yapmasıda önemliydi. Teşekkürler.

Teks@s

Üye
Orjinal kimlik bazı sitelerde sıkıntı çıkarıyor. O yüzden değiştireceğim hep. Kusura bakmayın
Ne kusuru, kusur sizin değilki uygulama hatası olabilir, arkadaşların anlayışlı olmasını dilerim. Emeğe saygı duyulmalı. Bekliyoruz. Teşekkür Ederim...

Tepkiler: veliahht01 ve wrongroad
Paylaşımınız için teşekkürler.Bazen sorun çıkabiliyor.Youtube indirme özelliği gitmiş.Yeni modlu sürümü sabırsızlıkla bekliyoruz.Emeğiniz için sağolun.Kolaylıklar dilerim.

Tepkiler: Tek Geçerim, wrongroad ve Teks@s

bveo1990

Üye
Eline sağlık kardeşim benim elimde 10.4.1 ucbrowser var buna bir dil dosyası yapıp atarmısın bana mümkünse tabiki yaptığın modlar için çok çok teşekkür ederim şuanda senin yaptığın 12.0.0.828 en hızlısı bu bunu kullanıyorum