Turkcell'in Çekim Gücüymüşmüş !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Turkcell'in Çekim Gücüymüşmüş !
İstanbul'un Avcılar ilçesinin Firuzköy mah. turkcell çekmio arkdaşlar kaç kere şikayet ettim siteden dilekçeler gönderdim bir allahın kulu geri dönmedi avea vodafone çekiyor ama turkcell yok. Bide reklam yapmazlarmı çekim gücü diye köyleri dağları bırakalım daha istanbulda çekmeyen ilçeler var hala neyin çekim gücü bu bildiğin HEZİMET gücü...

Nadir

Emekli Yönetici
katılıyorum..

Cynical

Üye

+1
Çekim mekim hikaye...

Reklamlarında ülke sınırlarının %99 diyor ama %90 ı ancak çeker

şikayetimvar - şikayetvar diye siteler vardı oraya yaz sorununu mutlaka geri dönerler...

ViperRKO

Üye
Telefonu Elime alınca cekim gücü azalıyo , masaya bırakıyorum artıyo , arkadasların evinde cekmiyo , telefonu sarmalamayı bırak elimle yanını kapıyom cekim 0 (aveadada aynısını yapıyorum , sarmalıyom yine cekim tam dolu oluyo)

Konu Sahibi
Diğer operatörler çekim gücünün üstünde bu kadar durmazken turkcell bir yığın reklam yapıyor ama diğerlerinden daha kötü.

Catty

Emekli Yönetici
Baz istasyonu kurmak o kadar kolay değil
Ayrıca şehir içlerine , düşük verim gücüne sahip vericiler koyuluyor , hatırlatırım

Senin de bayağı ilginç yöntemlerin varmış

haltie

Üye
daha iiyi radyasyon yok

valla benim türkcell heryerden çekiyor otoparklar hariç asansörde bile çekiyor avea ve vodofone asansörde bile çekmiyor

kurt42

Üye
Konya'da olduğum bölgede 3G baz istasyonu yoktu bütün arkadaşlar yazdık etkili oldu galiba tam gün sonra 3G geldi

çekim gücü filan hikaye çekmediği çok yerler var..

Konu Sahibi
Baz istasyonu kurmak o kadar kolay değil
Ayrıca şehir içlerine , düşük verim gücüne sahip vericiler koyuluyor , hatırlatırım

kardeşim istasyon kurmak okadar kolay değilse reklamlarını kurduktan sonra versin kaç senedir türkiyenin en büyük operatörü bukadar küçük hesaplar peşindemi koşucak bi baz istasyonu için insanları mağdur etmeye hakları yok kimse kusra bakmasın artık karnımız tok.

çekim gücü %99 değildr kesinlikle. çekmeyen büyük yerler biliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...