Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar...
• Kibariye'nin annesi ile meşhur "şofeöerrrr-şofeöerrrr" röportajı...
• Levent Kırca'nın açlık grevine başlaması, ertesi gün vazgeçmesi...
• Ali Sami Alkış'ın bir futbolcu için “Turgay Şeren'i koysan daha iyi oynar” demesi üzerine Turgay Şeren'in "yok ebenin.....!" şeklinde karşılık vermesi...
• Telegol programında, yorumcu Zekeriya Alp'in reklam arasında fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından Güntekin Onay ve Ziya Şengül'ün gülme krizine girmeleri...
• Reha Muhtar'ın efsanevi falcılar programında alkollü olduğuna dair iddialar üzerine 1 hafta sonraki programında canlı yayında alkol kontrolü yaptırması...
• Adının "Fenasi", soyadının "Kerim" olduğunu söyleyen şahsın Yıldo'nun canlı yayınına telefonla bağlanması. Yıldo'nun olaya, adamın adını ve soyadını birkaç kez söyledikten sonra uyanması...
• Cem Özer'in programında Nara isimli bir kadının şiir okurken soyunması...
• Erman Toroğlu'nun masa örtüsü bozması ceket giymesi ve ileride o ceketin moda olacağını iddia etmesi...
• Tarkan'ın kendisi ile röportaj yapan Savaş Ay'a canlı yayında "çişim geldi!" deyip çekip gitmesi...
• Kanal6'nın Ceviz Kabuğu'nun canlı yayını esnasında "Hulki Cevizoğlu'nun kanalımızla artık hiçbir ilgisi bulunmamaktadır!" şeklinde altyazı geçmesi...
• Güner Ümit'in kadın kılığında Turnike sunması...
• Fatma Girik'in Söz Fato'da programında ilk tükürüşü...
• Medyum Memiş'in Medyum Keto'ya giriştiği saniyeler...
• Yıldo'nun Süpermen kılığında Turnike sunması... (yakışmıştı da&#33
• Sadettin Teksoy'un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması...
• Kaan Yakuphan'ın haber sunduğu sırada arkasında bulunan dev panonun kafasına lonk diye inmesi...
• Tolga Gariboğlu'nun Hugo yarışmacısı küçük bir çocuktan küfür yemesi...
• Sevda Demirel'in Hande Ataizi'ne tokatla dalması...
• Kenan Erçetingöz'ün Magazin Forever tanıtımında Cartel üyelerinin arasına dalıp rap yapması...
• Reha Muhtar'ın tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtmesi ve röportajı baş aşağı yapması...

alperak

Üye
Rahmetli hava durumu spikeri ersin imer'in trt 1 de "donsuz geceler dilerim" gafı...

husnu

Üye
bide yildonun programln da bi kadlnln gozlerinin agzina si.... diyerek teli kapatmasi

vay be neleri kaçırmışız :'( :'( :'(

ya hugoya küfretmişler o lay nasıl oldu bilen warmı??

jackjack

Üye
çocuk oyun oynarken bütün hakları yanıyo son hakkındada yanarken " hugonun ......" diyor tabi tolga abi hemen kıvırıyor felan "aaaaaaa" hiç hugocular öle şey yaparmı falan sonra cine5 e gitti şimdide atvde heralde..

Küfür kullanmayınız..

saul macikboy!!!! 2:

KaKa

Üye
: züpper yaaa.. puhahah o hugo olayını unutmuştum o süperdi bea.. thnx vlla süper hepsi için

Quattro

Üye
+ Ata demirer'in vercenmi olayı... Zuhaha 2: 2:

ata demirerin vercenmi olayını bizzat izledim iki saat koltukta kıvrandım walla hastaneye kaldırıyolardı beni

Gokhan43

Üye
Bende onun videosu var.Bir ara eklerim..

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Ya bende çok merak ettim bir profesyonelin nasıl kıvırdığını hatta sanırım ikisi birden (beyaz la) nasıl kıvırmışlar onu seyretmek isterdim.Bi ara link verde seyredelim standapçıları yanlış yazmadım d mi?

Gokhan43

Üye
Stand - Up..

Ben de yanlış yazmadım demi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...