Tüm Maxicep bir ıssız adaya düşsek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
Tüm Maxicep bir ıssız adaya düşsek :D
Tüm Maxicep üyeleri Admin,Mod,Editör vs. fark etmez bir ıssız adaya düşsek sizce ne yaparız?
Yanlış anlayanlar hemen konuyu terk etsin

oraya alısmaya calısırım.En güzeli hayattan uzak stressiz bi yaşam.

Tüm Maxicep üyeleri Admin,Mod,Editör vs. fark etmez bir ıssız adaya düşsek sizce ne yaparız?
Yanlış anlayanlar hemen konuyu terk etsin

Yanlış Niyee Anlayalım Aramızda Menfaatciler Var İse Bilemem
Belki Güzel Olur Ama 3-4 Kişi İle O An Kavga Olurdu Heralde Sonra Herkes O Kavganın İçerisine Girerdi Amaa Keşkee Öyle Bİşey Olsaa Herşey Açığa Kavuşurdu

zaza

Üye
direk tanışma vasfına geçer yiyecek olanakları için her birini ben dahil başka yönlere araştırmak için küçük ekipler kurardım

Benı Secmıs Olsaydın Eğer Gelmezdimm Mazallah Ormanda Kayboluruz Felan Sana Guven Olmaz

Mert

Üye
Çoğu kişi birbirinin yüzünü bilmediği için üye adıyla seslenirdi. Şşştt ???? burdamısın la?

zaza

Üye
Vesselάm;3191205' Alıntı:
Benı Secmıs Olsaydın Eğer Gelmezdimm Mazallah Ormanda Kayboluruz Felan Sana Guven Olmaz
ohooo sen ne diyon be ben ormanlarda büyüdüm alışkınım ağacın gövdesine bakıp güneyi bulabilecek kabiliyetim var

Utku

Üye
2milyon kişi düşsek orada ülkee kurardık

zaza

Üye
Vesselάm;3191229' Alıntı:
Yess
Bii Ölll Gell Yaaa Önümüzee Bii Ayı Çıksaa Benıı Oradaa Bırakıpp Kaçarsın
biz arkadaşlarımız için ölmeye değil yaşamaya geldik

şaka maka bir yana siz kaçın diye peşime takardım ama unutmayın ayı beni takip etmezse o benim sorunum olmaz

zaza

Üye
belli olmaz hayvandır sonuçta kime sulanacağı kimi yemekten hoşlanacağı belli olmaz

zaza

Üye
nefes alıp vermemen gerek bunuda yemez akıllıdır sen merak etme

La sanalda çekilmiyorsunuz siz ne aynı adası

Tepkiler: Revengeful

zaza

Üye
buluşma zamanı herkes geliyor nedense bizde o zaman fırsat kollar uçağı ıssız adaya düşürürüz lost gibi

başınız benim adada maxinin patronuyum bilmem ne havasına geçmeyin orada benim kurallarım geçer

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
Lost çakması bi dizi çekeriz bizde
Ha bide patron sen deilsin maalesef.Adminler

Dafny

Üye
Gruplaşmalar olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...