Total color fix -------yeni-------

Konu Sahibi
Total color fix -------yeni-------

BUGÜNE KADAR EN İYİ GÖRDÜĞÜM COLORFİX DİR. OYUNLARI OTOMATİK DESTEKLER. AYRICA LİSTEDE OLMAYAN OYUNLAR İÇİN MANUEL COLORFİX LE OYUNLARI FİXLEYEBİLİRSİNİZ.

*LİSTEDEKİ OYUNLARI OYNAMAK İÇİN SADECE LİSTEDEN OYUNUSEÇMENİZ YETERLİDİR. OYUN OTOMATİK BAŞLAR.
*MANUEL COLOR FİX LE OYNUCAKSANIZ. COLORFİX ÇALIŞTIKTAN SONRA 5 SN İÇİNDE OYUNA GİRMELİSİNİZ.
*GEREKLİ OYUNLAR İÇİN BLUETOOT otomatik olarak açılır....
*RARDAN ÇIKARINCA SYSTEM KALSÖRÜ İÇİNE ATINIZ (ZAMANIM YOKTU SİS E ÇEVİREMEDİM KUSURA BAKMAYIN)

DENENMİŞTİR. TELEFONUM:N70-1

Ekli dosyalar

Tepkiler: muho71, ALLAHBİRDİR, Maxis_ ve 12 diğerleri

Bulut_86

Üye
Teşekkürler eline sağlık

FANSE

Üye
benim 6600a yükledim telefon açılıyor fakat menü ve diğer hiçbir uygulamaaçılamıyor sonra mecburen bilgisayar sayesinde sildim ne yapabilirim..?

erdemx

Üye
nes oyunları fixlenebiliyo mu acaba????

aryscat

Üye
Gerçektende piyasanın en iyisi diyebilirim. Diğerlerinin kullanımı zor. Emeğine sağlık...

myaman82

Üye
paylaşımın için teşekkürler

Recep199

Üye
Tesekkurler arkadaşlar bana ngage libs pack n70e lazim lutfen 6600 yukledm tel dondu hicde acilmadi lutfen n70 libs pack ekleyin call of duty oyununu aca bilmiyorum simdidn tesekkurler

Bunu sis yapıp koyarmısınız buraya lutfn simdidn tesekkurler

Arkadaşlar bu her oyunun rengini duzeltmiyor mesela splinter cell rengi bozuk total loaderle yaptim yine rengi bozuk oldu ghost reconda açılmadi yardim edende yok ki burda

kardes 6630 da yukledim bunu menude gorunuyor ama acılmıyor? yardım lutfen