Themer: Launcher, HD Wallpaper v1.64

Konu Sahibi
Themer: Launcher, HD Wallpaper v1.64

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Android 4.1 ve üzeri gerektirir.Bu uygulama ile telefonunuz üzerinde oldukça güzel görsel değişiklikler yapabiliyorsunuz.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Tepkiler: najanaja

najanaja

Üye
az önce aklıma geldi marketten yüklediydim ben bunu ama önceden eski telde temaları düzenliyodum ingilizce kelimeleri tr yapıyodum şimdi bulamadım nasıl düzenleme yapıyoduk temaları?

Tepkiler: Bahadir_fb
    Konu Sahibi
az önce aklıma geldi marketten yüklediydim ben bunu ama önceden eski telde temaları düzenliyodum ingilizce kelimeleri tr yapıyodum şimdi bulamadım nasıl düzenleme yapıyoduk temaları?

Dostum bunu bi kere yukledim hosuma gitmedi sildim içeriği hakkında hiç bilgim yok

najanaja

Üye
Dostum bunu bi kere yukledim hosuma gitmedi sildim içeriği hakkında hiç bilgim yok
Paylaşırken övüyon kendin beğenmiyon olurmu hiç :-D aslında güzel temaları var da bende kaldıracam go ya dewam :-D

Konu Sahibi
Paylaşırken övüyon kendin beğenmiyon olurmu hiç :-D aslında güzel temaları var da bende kaldıracam go ya dewam :-D

Go birazda symbiani andiriyor kullanımı kolay dostum rahat oluyor kullanımı

najanaja

Üye
yok. bakam bi

tomm

Üye

Kardeşş türkçe çeviri yapmak istiyosan bana ulaş gerçi bu uygulamanın çevirisi baya bir sabır istiyor.