tek tek seçildi dallllllllllll :) // ÖN İZLEMELİ

teşekkürler sağol

Tepkiler: Muhmd CR7

ahmerbal

Üye
teşekkürler

4705163

Üye
teşekkürlermahocoli sanırım çevrimçisin sana bir soru soracağım resim falan yüklüyor sunuz konuya nasıl yükleniyo

kardesim hizmet boyle olur emegine çok tesekkurler eline saglık.
kardesim hizmet boyle olur emegine çok tesekkurler eline saglık.

saol kardeş

Eren Değerli

Moderator
gta sa da hata var ve açınca gta 4 yazıyor

siteyi ilk açınca oops diyor ama sonradan restarting diyip indiriyor az daha link kırık diyecektim
bu arada fifa 08 N8 de açılmıyor

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kategori s60v3, cihazın ise S^3.

Tepkiler: Eren Değerli
siteyi ilk açınca oops diyor ama sonradan restarting diyip indiriyor az daha link kırık diyecektim
bu arada fifa 08 N8 de açılmıyor

Kategori s60v3, cihazın ise S^3.

Arkadaşlar öncelikle belirttiğim gibi bu oyunlar 240*320 için yani nokia n73 s60 v3 için..
Bu konuyu Pc varken açmıştım. ama sonradan Babam Pc yi kırdı Sonra bu konuda böyle kaldı güncelleyemedim.
Yani pc olsa güncellerdim. Ki pc şuan olsa babam yine kırar..

kırma sebebi nedir?
bu arada mobilden güncelleme şansın yok mu?

kırma sebebi nedir?
bu arad mobilden güncelleme şansın yok mu?

Mobilden zor. Çünkü evde internet yok. amca oglunun kine giriyom wifi 1 2 nokta çekiyo. Pc nin kırılma sebebi. Ben hep teknoloji elektronik şeyleri severim. Hatta liseye giderkende elektronik okucaktım. Babam baska okula gönderdi vs.. sonradan okulu bıraktım. Pc yide hani dedim ya teknoloji elektronik seylere merakım var. Pc ilk defa gelmiş 1 sene sonra çok kurcalıyom diye kırdı,
Oysa onun düşündüğü gibi boş işler yapmıyodum. Büssürü şey öğreniyodum öğrendim. Ve bilgisayardan hırsımıda aldım yani merakımıda tam olarak gideremedim kaldı öyle..
Yaw zaten nokia symbian öldü yazılım dosyaları artık yok.. git al bitane android telefon. ikinci el 180 lira ile

Tepkiler: TheStRoNg

Liquid Glass

Kapalı Hesap
Geçmiş Olsun.

RoGue34

Üye
saolasin kardesim cogu calisiyo

Tepkiler: Muhammed CR7
Hala çalışıyosa çok iyi
Android olsaydı bu uygulamalar hepsini yenilerdim. Nokia eski telefonları öldü ya hala çoğu çalışıyosa iyi