Symbian^3 Tema Arşivi { Sürekli Yenileri Eklenecek } [Son Güncelleme 05.01.2012 ]

maxicepin en iyi konularından biri emeğin için saol hergün takip ederiz artık

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
maxicepin en iyi konularından biri emeğin için saol hergün takip ederiz artık

rica ederim kardeşim. Hergün takip et ama bu konuyu etme başlıkta yazdığı gibi kapattım bu konuyu bundan sonra normal tema bölümünden takip et artık.

neyse tmm o zaman ordan takip ederiz

adam4545

Üye
tesekkurler kardesim eline saglik bastan sona hepsini inceledim icinde cok guzel temalar vardi indirdim kullaniyorum.

Tepkiler: najanaja

artar

Üye
ellerinize sağlık

yazı tiplerini özel mi yüklememiz gerekiyor yoksa temayla birlikte mi geliyor acaba

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler kardesim eline saglik bastan sona hepsini inceledim icinde cok guzel temalar vardi indirdim kullaniyorum.

biraz geç kalmışım Rica ederim güle güle kullan kardeşim.

- - - Eklendi - - -

ellerinize sağlık

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

yazı tiplerini özel mi yüklememiz gerekiyor yoksa temayla birlikte mi geliyor acaba

yazı tipi ayrı şeydir tema ayrı. Temalar yazı tipini etkilemez sadece rengini etkiler yazıtipleri için fontzoomer programını kullanabilirsin

tesekkurler eline saglik bastan sona hepsini inceledim icinde cok guzel temalar vardi indirdim kullaniyorum

- - - Eklendi - - -

win 8 yoktu hep onu aradım bulamadım.

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler eline saglik bastan sona hepsini inceledim icinde cok guzel temalar vardi indirdim kullaniyorum

- - - Eklendi - - -

win 8 yoktu hep onu aradım bulamadım.

zaten ben bu konuyu açtığımda win8 diye bişey yoktu sanırım ortada ama üst konu deil de tema bölümüne bakarsan bikaç çeşit win8 le alakalı tema bulabilirsin. Rica ederim.

Ellerinize sağlık arkadaşlar teşekkür ediyorum çok güzel paylaşımlar

elinize emeğinize sağlık

Teşekkürler emeğine sağlık

elinize emeğinize sağlık

bycoo32

Üye
teşekkürler