Symbian^3 Telefonlarının İçini Açma (Resimli Anlatım) (Not:Nokia 808'de Eklendi.)

Arkadaşımıza emeklerinde dolayı teşekkürler. bi eklemede ben yapmak isterim. googleye istediğğiniz telefonun modelinin arkasına dissassembly yazarsanız videolu olarak izleyebilirsiniz. ör: nokia e7-00 disasembly.

benim c6-01in arka kameranın üstündeki kapak hafiften sallanıyor.Nasıl birşey yapabiliriz

Konu Sahibi
benim c6-01in arka kameranın üstündeki kapak hafiften sallanıyor.Nasıl birşey yapabiliriz
Garantisi varsa garantiye gönderin yoksa dışarıda yedek parça alın ve anlatıldığı gibi tekrar yerine yerleştirinin parçayı..

Garantisi olan arladaşlar varsa riske atmayın derim salla garantiye yapsınlar.
Şimdi açıcaksınız yapamıcaksınız elma kasası isterken elindeki elmadanda olucaksınız zarar görmeyin.
Garantiniz bittiysede aç kurcala =)

e6nın alt bölumunde yapıskanlı seyı kaldırınca tekrar yapısıyormu acaba

Teşekkürler

0MG90

Üye
Teşekkürler 700 için

şerefli

Üye
güzel rehber olmuş teşekkürler ama su an 2012 nin en iyi android telefonunh kullaniyorum ama bir türlü smbyan kullanamadim içimde ksldi bur gün alicam şu preview 808 i

ben c7 yi inceleyim dedim hani chipler olur siya ufak ufak c7de üstü metalle kaplı neyse tek tek kaldırdım aman ne bakim nokia telefonda nokia hariç samsung tosihiba gibi markaların chipleri bi nokia yok telfon çakmaymış dicek olursanız hayır 2 yıldır kullandgm cihazdı orjin bozuldu aynını aldm

You Tubede Adamım Bİrisi Parçalıyor İsterseniz Oradanda Bakabilirsiniz Konu İçin Tşkler