Spirit1: Real FM Radio 4 AOSP v2014_07_31

Konu Sahibi
Spirit1: Real FM Radio 4 AOSP v2014_07_31
*
*
*

Android 2.1+

Android cihazlar için internet gerektirmeyen radyo uygulamasıdır.

Yenilikler
Jul 31:
- Shim if BT
- G2 Vol
Jul 30:
- Xperia M antenna
- Sony Z1/Z2
- MotoG stock audio
- android.hardware.fmradio -> qcom.fmradio
Jul 19-22:
- Sony Z2 & Z2 Tablet stock, unrooted. Digital audio
Jul 18:
- LG G2 audio
Jul 9:
- Restrict BT shim install to HTC One M7 and LG G2 (unless HCI Access=Shim)
- BT shim removal via Menu-> Test-> BC-> BT Shim Remove
Jun 28:
- LG G2 audio
- Bluedroid BT Shim addon.d recovery restore script for Broadcom (DHD/One/etc
- Audio-> Method rename
- Sony QC Transmit

Ekli dosyalar

Tepkiler: kurtbeyyyy ve gonuldostu82
teşekkürler emeğine sağlık ;
bende 07_19 olanı var ve kullanıyorum , bu 07_31 yeni mi çıktı ?

Tepkiler: Bahadir_fb
Tabiki fm alıcı olan cihazlar icin . örneğin g2 note2 gibi yani note3 s4 s5 olmaz

Tepkiler: gonuldostu82
Güncel sürüm bu
eyvallah kardeşim çok çok teşekkür ettim kurulumu biraz uğraştırdı beni ama kurdum hele şükür biraz daha kanallar artmış gibi geldi bana , diğer versiyonda bazen biri aradığında gelen sesi kulaklık takılı olmadı halde oraya verip adamı mağdur ediyordu inş bu sorun düzelmiştir.
Tabiki fm alıcı olan cihazlar icin . örneğin g2 note2 gibi yani note3 s4 s5 olmaz
şöyle desek daha doğru olur costum rom cm11 4.4.2 ve daha üstü fm alıcısı olan cihazlar için , bunu söylememin amacı bu uygulama i9070 advance destekleyen telefonlar arasında yazmıyor ama ben kullanıyorum sorun yok orj radio gibi

Tepkiler: Bahadir_fb
Kuruldu ama acmadi . note2
Aslında çalışması lazım , açılmadı derken hiç mi açılmıyor yoksa açıldı da ses mi gelmiyor bir de cihaz rootlu mu? samsung un orj rom mu kullanıyorsun ? root ve kernel dosyası var xda dan konuya bak ben müsait değilim ama caresi var cm11 de sorunsuz çalışıyor

Son düzenleme:
En müthiş rom denen custom dr. Ketan rom v8 yüklü knox yok root var . belki guvenlik düzeyi ayarlanmis