Sony Xperia U Sar değeri = 1.6 ?? sorun çıkarırmı

lolaman

Üye
Bayağı açık sözlü bir arkadaşsın

Bu arada 1.6 çok yüksek bi değer aktif kullanan için çok zararlı olabilir.

Tepkiler: Amaru Shady

PriZm

Üye

üslubuna dikkat edersen sevinirim.sırf bunu yazmak için üye oldun sanırım..

Tepkiler: Amaru Shady ve MasteLaa
Alnının ortasında göz çıkacak hali yok ya c5-03 ünde yüksek bişey olmuyo hayattayım.
Kullanmaya devam et sen alnının ortasında göz değil o beyninin ortasında tümor çıkarsa anlarsın ne olduğunu.

Tepkiler: abandonware, moniacful ve MasteLaa
bi kanser olda gör sar değerini telefonu kullanırken ortaya çıkmaz ama 10 sene sonra görürüz seni

mcnpl4

Üye
ben telefonu yanimdan ayirmiyorum bende sorun olabilir ama pek de takmiyorum genclik iste

Ben kimseyi aşağılamam beni bilen bilir. Senin bu ısrarcı tavrını anlamış değilim zararlı olduğunu niye inkar ediyorsun anlatıyorum yine yok bi şey olmuyor diyorsun ben de ok kullanmaya devam et diyorum bu kadar basit. Bu organ eksik lafını şikayet etmemi istemiyorsan düzeltme yap seviyeni yükselt.

lolaman

Üye
O zaman sende değiştir o smileyi kaldır ordan gıcık oluyorum o smileye aşağılayıcı bi tavır yapıyomuşsun gibi hissediyorum ben

Tepkiler: MasteLaa

MasteLaa

Üye
O zaman sende değiştir o smileyi kaldır ordan gıcık oluyorum o smileye aşağılayıcı bi tavır yapıyomuşsun gibi hissediyorum ben
Sitede en dikkat edilmesi gerek 3 şey vardır.Üslup,üslup,üslup...Bunlara dikkat etmezsen kardeşim herkes senden soğur ve yazılarına da sevmediğin istemediğin şeyler yazar..Yine söylüyorum burası bir forum sitesi ve çok insan geliyor..4 kere düşünüp bir kere yazmak gerekiyor.Karşımızdaki ne düşünür,alınır mı diye bir sormak gerekiyor kendine.Bunlara dikkat edersen sadece senin için demiyorum dikkat edilirse gerçekten çok güzel bir forum ortamı oluşur..O öyle yaptığı için bunu dedim veya bunu dediği için dedim..Bunlar boş şeyler insanın iradesi içinde olmalı kardeşim.Umarım anlatabildim..

Tepkiler: DreaMagiC

doctorrr

Üye
hay ağzın beş kavanozu 100 lira bal yesin karşim ama bazılarının (bu hariç ) samimi buluyorum

Tepkiler: DreaMagiC