Sizce Hangi oyunu yapmalıyım

Konu Sahibi
Sizce Hangi oyunu yapmalıyım
Sizce flash çalışması olarak ne yapıyım şimdilik aklımda çakma flick shoot var ama zor gözüküyor. androidde olan basit ve sadece tıklamalı bir oyun varmı. Bu billgi yarışması olabilir yada herhangi bir şey olabilir.. Görüşlerinizi dikkate alıcam bana temple run falan demeyin

asphalt 7 modern combat subway surfers call of duty gta vice city sonuçta temple run istemedim yap bunları

MrExpert

Üye
Flash oyun yaptığım zamanlar aklıma geldi sadece tıklanınca tekerleğin rampadan çıkması gibi basit birşey için 60 tween uygulamıştım 5 saat sürmüştü ah ah ne günlerdi

umur ada

Üye
büyük risk var dostum onu deneyebilirsin.(flick shootta iyi düşünce umarım başarırsin)

logo quiz türk versiyonu iyi olur

meme4

Üye
kim milyoner olmak ister oyunu ama çok profesyonel olcaksa yap bence kolay gelsin

akinorta

Üye
Sen bir anket belirle kafanda yapabileceklerin doğrultusunda bizde vurdan oylayıp seçelim sende yaparsın oyununu

Konu Sahibi
Neyse şimdilik bi planım var o olmazsa anket açıcam

asigsasi

Üye
konu yeri yanlış kardeşim

sitting

Üye
Arkadaslar bende oyun denemesi yapmak istiyorum basit oyun yapmak istiyorum elinizde yardim alacagim kilavuz var mi yada rehber

@sitting MaxiPort Takımı - MaxiCep.Com

- - - Eklendi - - -

kayahan aslında bluestackstan oynanıyorsa temple run kısa bir şey yapabilirsin.

- - - Eklendi - - -

dönme sensör felan videoda olur kullanıcı zıplatır eğer yapamazsa yavaşlamak yerine direk yanar

asigsasi

Üye
valla kim 500 bin ister oyununu dokunmatik telefonlar için yapabilirsin