SCR Screen Recorder Pro ★ root v0.17.2-alpha [Patched] (ekran videosu ve ortam sesi kaydedici)

Konu Sahibi
SCR Screen Recorder Pro ★ root v0.17.2-alpha [Patched] (ekran videosu ve ortam sesi kaydedici)

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Geresinimler :
Android 4+ ve root

ekran videosu cekebileceginiz uygulamadir.
kullanim icin root gerekli

Telefonunuzdan veya tablet doğrudan büyük kalite screencasts kaydedin!
SCR Screen Recorder herhangi bir cihaz üzerinde en kaliteli ekran kayıt için video kodlama donanım ivmesini kullanır. Bu Nexus 7 dahil Tegra cihazı destekleyen piyasadaki tek video ve ortam sesi kaydedici.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Tepkiler: fatih793

ANIL

Admin
Teşekkürler.

Tepkiler: Bahadir_fb
    Konu Sahibi

Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Başka bi yere upload etsen usta yandex disk falan çok daha iyi olur uploaded problem cikariyor

Tepkiler: Bahadir_fb ve YaşlıTaşCocuk54
    Konu Sahibi
Usta ikiside mobilde sikintili zar zor indirdim orda bi sorun yokta açmadik reklam kalmadı ben olsam Yandex diske atardim sırf bu yüzden yüksek hitli siteler var bilirsin
Doğrudur ama ben bu işten para kazanmiyorum internette ucuz birsey degil yani hazır upload edilmiş var bende konuya linki ekliyorum.
Ayrica tusfiles mobilde sorun çıkarmıyor gayet hızlı ve normal şekilde indiriyor.
Reklam sayfaları icin birsey diyemem maxicepte bile heryer reklam

Tepkiler: bahaddin53
Ben sen upload ediyon sandım tamam sorun yok

Konu Sahibi
Ben sen upload ediyon sandım tamam sorun yok

Gercekten sıkıntılı olsa indirme işi emin ol konuya eklenti yaparım ama kendim indirirken sıkıntı cekmiyorum , bir iki ek sayfa acilmasida sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum

Tepkiler: bahaddin53
Gercekten sıkıntılı olsa indirme işi emin ol konuya eklenti yaparım ama kendim indirirken sıkıntı cekmiyorum , bir iki ek sayfa acilmasida sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum
Sagol sadece bu çalişti telefonda diğerleri video başladi diyor ama görüntü almiyordu