samsung corby ve star icin oyunlar

yha siteye girmio girio ama ingilizce yazı yazıo

S-Tunc

Üye
Ağam ! Link'ler Kırık MegaShare'de Mahkeme Kararıyla bu Siteye Giriş Engellenmiştir Diyor.

tşkkurler

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım samsung genoa c3510 corby pop'un oyun yada temalarını nerden bulabilirim yardımcı olurmsnuz acil

kardeş sen corby için menüyü falan değişterecek tema bulabilirmisin usb olmadan atabileceğimiz ve tuş kilidi programları varmı valla olursa çok makbule geçer şimdiden teşekkürler

eray67

Üye
arkadaşım hepsi corby de calısır ama ekran farkları olarak CORBY 'YE KÜÇÜK GELİR YANİ OYUNUN BİR KISMINI GÖREMESSİNİZ EKRANI STARA UYUMLU OLDUGU İÇİN STARDA DAHA GÜZELDİR AMA CORBY DE HAFİFE ALMAMAK LAZIM

Cagri42

Üye
qardeş oyunlar güzel adamsın teşekkürler hepinize allah sizi maxicepden eksik etmesin

dewse

Üye
emeğin için teşekkürler yalnız şifreni kabul etmio bir dahamı yüklemem lazım
teşekkürler

99yago

Üye
saol kardeş çok işime yaradı

armer

Üye
şifre istiyo ne yazıcam yardımcı olursanız sevinirm

şifre istiyo ne yapıcam

ya vodafone.com.tr adresine falan baktım ama yapamadım.100 kontör yükledim telefona, samsung corby s3653 içinde ebuddy , facebook youtube gibi aplikasyonlar mevcut.Ama bir türlü şu internet ayarlarını yapamadım.Lütfen benim için bir araştırp öğrenin kafayı yiyecem yoksa.Ayrıca opera mini de var .Ama ip dns falan istiyor bende bilmiorum.ACİLL YARDIM..

tnbrk

Üye

linklerin yarısından çoğu ölmüş

aynen şifre istio . şifresi nedir bunların

şifreyi salladım tuttu (maxicep)