Samsung Corby II GT-S3850 [S3850XEKC5] Samsung Bada 1.1

Konu Sahibi
Samsung Corby II GT-S3850 [S3850XEKC5] Samsung Bada 1.1
Selamun Aleyküm Beyler Rus bir Sitede Gezinirken Başlıkta oldugu gibi bir konuya rastladım . Samsung Corby 2 S3850 için bada Modifiye Firmware varmış Bende İndirdim içinden "FactoryFs_S3850_Open_Europe_Slav.ffs" diye dosya çıktı Bunu Corby 2'ye Yükleyebilirmiyiz ? Fazla Bilgim Yok Cahilce Konusuyorum heralde bu konuda Yani Corby 2'ye Bada İşletim Sistemini Bu Dosya İLemi Yükleyebilirim ?

Dosyanın Fotoğrafı :
h t t p://e1207.hizliresim.com/z/f/9p328.png

adresteki boşlukları Silin

Skaptan

Emekli Yönetici
Gezindiğin siteyi söyle bakayim bi

Konu Sahibi
yardım edebilecek kimse yok mu ? .

mmm68

Üye
bu dosyayı yüklemenin bi yolu var ama sonucu ne olur bende bilmiorum yani geri dönüş olmayabilir ...

dil azerice yada inglizce
türkçe dil paketini
BURADAN S3850XXKC2_OXA.rar LAFINI ARATARAK İNDİRİP YAPABİLİRSİN

buradan indirip yükleyeceksin
çok geniş bir alan ortaya çıkyıor yok ben uğraşmıyım
rami arttıyrm felan diyorsan

al sana admin menu

#5239870*#
Operator-Code: *#27236*#

I show you three secret codes on my samsung corby s3650. ***Be careful, this manual can destroy your mobile phone!*** First code in the video is for the admin menu: *#5239870*# Second code is the master key, to get more access to higher level of your samsung corby: *#7092463*# Third and last code is a secret menu, i do not know what it is thought, be careful: *2767*2878#

*#0283# yi tuşlayın daha sonra
1.ayar(receiver loopback)-microfon alıcı testi-hoparlör açık
2.ayar(kulaklık testi)microfon+kulaklık(mikrof on testi sadece)
3.ayar(hoparlör testi) -mikrofonun hoparlöre bağlanması
—artı olarak wavelerde saat ve tarihi bios modu olarak görmek için-*#0782# yi tuşlayın
—telefonun kitlenmesi ya da kasması durumunda reset atmasını önlemek için bu kodu giriniz
*#4777*8665# ve power on attach yanındaki onay işaretini kaldırınız
—aynı zamanda bir beta(test sürümü ) yüklediğizde sürümün beta modunda çalışmasını istiyorsanız bunu tuşlayın *2767*7387678378#
bu kodu bir daha girdiğinizde yapılış yani ilk fabrika koduna döner
son olarak gsm modunu ayarlardan değilde kısayoldan değiştirmek için
bu kodu *#63895# girip seçmeniz yeterlidir