Sahadan - Mackolik 1.0.8 Sürümü

e72 de bu dosyayı nereye atıyoruz ?

CoDeYs

Üye
emegine saglık kardeş

ya bnde samsung s 5603 kullanırum kurmaya çalışıorum geçersiz dosya diyor neden ?????

barann79

Üye
birkaç gündür mackolik uygulamasına bağlanılamıyor. sizdede öylemi

Konu Sahibi
arkadaslar yeni surum ciktiginda hbr edin ben koyarim gene ayiptir solemesi teli degistirdimde

stocky

Üye
Aynn 1.09 çktıı

must20

Üye
Arkadaşlar elinde olan varsa sahadan veya macliğin yeni sürümünü paylaşabilir mi?

arkadaşlar sahadanı kuruyorum ama yeni sürüm istiyo bulan varsa payalşşabilir mi?

stocky

Üye
Arkadaşlar Ben buldum buyrun ... Telinizi markasını seçin ordan SET PHONE TYPE diyin Sonra Sağda Dowload App yazıon Ona tıklayın ..Çıkan ekranda Dowloadda to computer yazıo ona tıklayın Pc'ye indirin kart okuyucu ile Telefonunuza Atın .. Bn Denedim çalışıo %100

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar Ben buldum buyrun ... .... Telinizi markasını seçin ordan SET PHONE TYPE diyin Sonra Sağda Dowload App yazıon Ona tıklayın ..Çıkan ekranda Dowloadda to computer yazıo ona tıklayın Pc'ye indirin kart okuyucu ile Telefonunuza Atın .. Bn Denedim çalışıo %100

sahadan 1.0.9

hussun

Üye
teşekkürler for.danger.sen de bilyoner programının çalışan sürümü var mı son sürümü 6.37 nokia x3-02 de hata veriyorda.onun da linkini koyarsan sevinirim.

oxzan

Üye
eline sağlık

Marouane

Üye
uygulamayı kullandığımızda bi ücret veriomuyuz? yoksa bedava mı ?