S60v5 En İyi Oyunlar(detaylı açıklama ile) ARşiv

onuraaa

Üye
Devami nerede ?

Tepkiler: kenan17fb

manax

Üye
Arkadaşlar bu green farm üzerine bi konu açıcam herkes çiftlik fotoğrafını atıcaksa tabi ? baslayalı 3 gün oldu 29 lvl oldum acayip bişey teşekkürler bu arada

- - - Eklendi - - -

c5 03te çalışıyor teşekkürler

teşekkürler.................

30 leverde gul tohumu alınca ilerlemesi duruyor, veya ben sıkılıyorum. Ekiyorsun topluyorsun ama lever ilerlemiyor, gorevler yok paran coğalıyor okadar. Komsuya gitsen gorev yok dolanıp duruyon. Konusma yok vs vs... Ama guzel oyun. Link ilk mesajların birinde olacak.Gren framda 30 leverde gul tohumu alınca ilerlemesi duruyor, veya ben sıkılıyorum. Ekiyorsun topluyorsun ama lever ilerlemiyor, gorevler yok paran coğalıyor okadar. Komsuya gitsen gorev yok dolanıp duruyon. Konusma yok vs vs... Ama guzel oyun. Link ilk mesajların birinde olacak.Green farmda 30 leverde gul tohumu alınca ilerlemesi duruyor, veya ben sıkılıyorum. Ekiyorsun topluyorsun ama lever ilerlemiyor, gorevler yok paran coğalıyor okadar. Komsuya gitsen gorev yok dolanıp duruyon. Konusma yok vs vs... Ama guzel oyun. Link ilk mesajların birinde olacak.Neden mesaj 3 kere yazdı anlamadım. Her duzeltmeyi mesaj olarak yazılmıs.

Nokıa c5 03 için nss warmı kardes link atarmsn?