Road Signs Toggle Pack by najanaja

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Road Signs Toggle Pack by najanaja
Sanırım buna benzer wardı ama ben farklı ikonlarla yaptım ve nihayet dlna widgetide mevcut

Ekli dosyalar

Tepkiler: jatvalca, asigsasi, arslanla ve 2 diğerleri

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Tepkiler: najanaja

iyavuzoz

Üye
vaay bee teşekkürler abi

emreli01

Üye
güzel fakat duvar kağıtları ile birlikte

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

teşekkürler bu güzelmiş

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

vaay bee teşekkürler abi

rica ederim kardeşim aslında sadece data tracker olmadı yani ikon olarak deilde yazı olarak beyaz yazı pek belli olmuyo tabi o sis dosyasıyla alakalı ona bişey yapamam onun yazısıda siyah olsaydı tam olacaktı o zaman

- - - Eklendi - - -

güzel fakat duvar kağıtları ile birlikte

duwarkağıdı eklendi kardeşim

emreli01

Üye
duvarkağıdı içinde saol hocam

sLeepLe

Üye
Duvarkağıdını bi yerden tanıdım Teşekkürler kardeşim güzel olmuşlar eline sağlık

beni kırmayıp dlna widgetını da yaptığın için çok sağol abicim şeffaf toggleların içinde dlna yapar mısın? ben onu kullanıyorumda

Peki kullandığın avkon u paylaşacak mısın

AHMED...

Üye
emegine sağlık abi

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Duvarkağıdını bi yerden tanıdım Teşekkürler kardeşim güzel olmuşlar eline sağlık

nerden tanıdın ki rica ederim kardeşim walla bu set saolsun hiç uğraştırmadı bi kere de cuk die oturdu hepsi

- - - Eklendi - - -

beni kırmayıp dlna widgetını da yaptığın için çok sağol abicim şeffaf toggleların içinde dlna yapar mısın? ben onu kullanıyorumda

walla aslında editlenmiş dlna widgeti bulamadım ama orjinal widgetin ikonlarını görmeyi başardım ona göre deiştirdim ve oldu bundan sonraki bütün setlere eklenecektir benimde aklımda hep wardı ama ikonlarını göremediğim için yapamıyordum sayende sen hatırlatınca başka yöntemler geldi aklıma şeffaf sete dlna ekledim kardeşim indirebilirsin

- - - Eklendi - - -

emegine sağlık abi

rica ederim kardeşim.

Tepkiler: sLeepLe

sLeepLe

Üye

nerden tanıdın ki rica ederim kardeşim walla bu set saolsun hiç uğraştırmadı bi kere de cuk die oturdu hepsi

Ben tanırım hatta böyle widget serisi çıkarmayı nerden esinlendiğini bile çözdüm galiba

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Ben tanırım hatta böyle widget serisi çıkarmayı nerden esinlendiğini bile çözdüm galiba

walla ben bile bilmiyom nerden esinlendiğimi sen nasıl bildin söle bizde bilelim nerden estiğini açıkçası biliyosun ben çeşidim standart şeyler beni sıkıyo giriyom benim siteyedeğişik model ikonlara bakıyom sonra hayal gücümü çalıştırıyom bundan bişey çıkarmı die deniyom oluyo çıkışı böle yani hoş bunları kullanan olurmu bilmem ama olmazsa biraz da standart bişeyler yapayım sade herkesin kullanabileceği

- - - Eklendi - - -

Dlna widgetı harika

hangisi bumu şeffaf için yaptığım mı

Tepkiler: sLeepLe
Şeffaf olan ben onu kullanıyorum.Çokuşuma gidiyor

asigsasi

Üye
teşekkürler ellerine sağlık aydın saat de güzelmiş

jatvalca

Üye
artık sen yapıyorsun galiba helal olsun kardeşime emeğe saygı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...