Predators™ v1.4.7 (Alien vs. Predators Filmin Mobil Oyunu Geldi!)

Konu Sahibi
Galaxy s3 te calismiyor.Bu uygulamayi satin almadiginiz icin calismiyor diyo
marketten uyumlu olup olmadığına baktınız mı?

- - - Eklendi - - -

Bu uygulamayı satin almadiginiz için çalışmıyor hatası alanlar aşağıdaki vidyoyu izlesin...
[video=youtube;YjDuF246ovg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YjDuF246ovg[/video]

YILMAZBY

Üye
teşekkürler kardeşim gerçekten güzelmiş

Konu Sahibi
Konu içeriğine "Bu uygulamayı satin almadiginiz için çalışmıyor" hatasının çözüm videosu eklenmiştir,
iyi oyunlar...

spazmol

Üye
çalıştırmayan arkadaşlar için apk+obb buyrun

www11.zippyshare.com/v/67835896/file.html

Konu Sahibi
Arkada$ zaten çali$iyor,sadece bu uygulama satin alinamadi diyor,onunda çözümü konuda mevcut...

- - - Eklendi - - -

Arkada$ zaten çali$iyor,sadece bu uygulama satin alinamadi diyor,onunda çözümü konuda mevcut...

Arkadasim senin gibi konu paylasan bu forumda yok,konun gerçekten takdire sayan...gerçekten bu forumda senin gibi düzgün payla$an insanlar olsa hayat güzel olurdu arkadasim,bu arada kusura bakmayin tesekkür etmeyi unuttum,ellerine saglik,içtenlikle tesekkür ediyorum...

Menüye kadar girdi sonra denemedim.Teşekkürler.

Videodaki gibi yaptım sorun hala cozulmedi.. download failed because the resources could not be found hatası veriyo.. galaxy s3'te

hellthelast1 ; telefon belleğindeki android data veya obb ye atıyorsun değil mi?

o videodaki başka oyun için çözüm star... diye bişey bendede kırmızı yazıyla license error hatası verdi

v1-4-7

son versiyonu bende lisan sorunu olmadan çalıştı.

buda son versiyondan bir önceki sanırım bir kaç mesaj önce arkadaşın biri vermiş buda çalıştı lisans sorunu yapmadan. bin başım bu 2 linkide alternatif eklede sorun yaşama biraz daha azalır. senin verdiğin için teşekkür cidden.

v1-4-5
www11.zippyshare.com/v/67835896/file.html

Konu Sahibi

hemen ekliyorum efendim

- - - Eklendi - - -

Rica ederim...

- - - Eklendi - - -

konu içeriği güncellendi,
lisans sorunu olmayan apk+sd yüklendi,
İyi oyunlar...

kcsoft

Üye