Pascal Nouma, Nihat Doğan'ı Dövdü!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Pascal Nouma, Nihat Doğan'ı Dövdü!
"Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışmacılarından Pascal Nouma’nın, Nihat Doğan’ı dövdüğü iddiaları dün magazin kulislerine bomba gibi düştü. İddialara göre adada çıkan bir kavga sonucu Nouma, ağzını burnunu dağıtacak şekilde ünlü türkücüyü dövdü.

Fakat iki tarafın menajerleri de bu iddiayı yalanladı. Pascal Nouma ile Nihat Doğan, adaya geldikleri ilk günden beri yakınlıklarıyla dikkat çekiyordu, hatta denize girerken Nouma’nın türkücüyü kucağına aldığı görüntüler günlerce konuşulmuştu.

Nihat, “Ne yemeyi ne içmeyi özledim, ne sabah kalktığımda koşa koşa gittiğim kahvaltıyı özledim, ne tulum peynirini özledim, ülkemi özledim. Metroda koşturan kalabalığı özledim, ezan sesini özledim” demişti, ağlayan sanatçıyı ise yine Pascal Nouma teselli etmişti.

“NİHAT ALTTA KALMAZ... ”

İddiaya göre Pascal Nouma yarışmanın favori Nihat Doğan’ı feci şekilde dövdü hatta ağzını burnunu dağıttı. Ancak Ilıcalı’nın yapım şirketi iddianın gerçek olmadığını belirtti.

Öte yandan Nihat Doğan’ın menajeri Yavuz Yıldırım ise “Dedikodulara göre ‘Nouma Nihat’ı çok fena dövmüş’ ama böyle bir şey olması mümkün değil. Çünkü Nihat’ı çok iyi tanıyorum. Sinirlidir, altta kalmaz, karşılığını verir. Bu olayın sadece bir ağız dalaşı olduğunu düşünüyorum” dedi

öle birşey olsa miilet adaya hucum eder nihat reyisi kurtarmaya

hoss

Üye
keşke dövse

pascal dövmeye kalksa nihatın yapacağı bişey kalmaz ki zaten

Ne dövmesi onlar yine apaçi dansı yapıyorlardır.

Konu Sahibi
reytıng dedıkoduları bunlar =)

Sinyor X

Üye
valla bu pascaldan herşey beklenir

Nouma�nın türkücüyü kucağına aldığı görüntüler
aman tanrım.cümle sanırım biraz yanlış kurulmuş
böyle bir kavga olsa haberlerde bütün gün konuşulurdu.

Kral 63

Üye
Aralarında su sızmazdı yalan bence

MetQ7

Üye
Nihat karşılık verirmiş pehhh...
Pascal nihatı dövmek istese evire çevire döver zaten

Tepkiler: Tuba.Erva
Pascal'a karşılık vermek güven özveri tecrübe ister.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...