Ovi Store dan satın alınan uygulama silindi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahoscl

Üye
    Konu Sahibi
Ovi Store dan satın alınan uygulama silindi?
ovi store dan satın aldığım uygulamayı format sonucu kaybettim ama tekrar girdiğimde satın al demektedir. tekrar para ödemek zorundamıyım acaba?

satın aldığıma dair maillerim bulunmaktadır.

Tekrar indirmek için uygulamanın sayfasına girmeyeceksiniz sağ üstteki hesap sekmesine girin orda çıkar satın aldıklarınız.

Ovi mağazaya 2.06.00042 nolu sürümü yüklediğimden beri giremiyorum arkadaşlar yardım edin !

ahoscl

Üye
    Konu Sahibi
hesap sekmesine girdiğimde tüm bendekilerde çıkıyor ama onlara tıkladığımda direk uygulama sayfasına gönderiyor ordanda satın al yazıyor başka birşey yok yani yokmu başka yolu

TheORCUN

Üye
hesap sekmesine girdiğimde tüm bendekilerde çıkıyor ama onlara tıkladığımda direk uygulama sayfasına gönderiyor ordanda satın al yazıyor başka birşey yok yani yokmu başka yolu

0212 337 17 17. Nokia Destek ara, bildir şikayetini; sana bir download link'i verecekler...

arkadaşlar nasıl alacağız bu uygulamayı anlamadım ki yapı kredi play card var üstünde master card yazıyo onu seçiyorum sonra ismimi yazıyorum internet şubemden sanal kart oluşturdum onları yazıyorum ama hata veriyor GT motor academy oyununu alacaktım :S yapan eden varsa yardımcı olabilir mii

bu arada 2,56 TL provizyona girmiş ben bişi almadım ki nasıl oluyo bu sonra neden orijinal almıyorlar diyorlar kim alır :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...