Ovi Maps v3.04 Beta3(Sadece N86 8MP,E52,E55, E72,6730c, 6720c,6710 Nav. için) signed >>SINIRSIZ<<

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi

6220c ile uyumsuz malesef.

Ovi Maps 3.03 free version for Nokia E71 and E66 users. I have tried it on my E71, it is working! Enjoy it.

thank you hakdar, you said us before and you shared that before again. ok, np thanks for share again.

Merhaba benım telefonda porgramı yuklerken en guncel cıhaz yazılımını yukleyın dıye mesaj gelıyor. Nokıa software de en son guncelı yukluyorum yıne aynı hatayı verıp sonunda yuklenemıyor erısım yok demekte. bunun sebebı nedır

Eyvallah kardeşim emeğine sağlık teşekkürler

orhan ak

Üye
programı nasıl çalıştıracağız. yani kurulumu ve indirmesi

--------------- Ekleme ---------------

bende n86 8mp var bu programı nasıl kuracğımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ayrıca indirmek için pc ihtiyaç varmı

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi

cities klasorunu hafıza kartına atıp programı direk kurun. Program Nokia nın kendi maps programını güncelliyor üzerine kuruluyor yani. Kolay gelsin.

hafiften

Üye
n 86 da çalıştıramayan arkadaşlar son güncellemyi yükleyin (30.009) sonra ovi maps 3,03 yükleyin(telefondaki sw güncellemeden yükleyebilirsiniz) ondan sonra 3,04 betayı sorunsuz çalıştırabilirsiniz

betanın son versiyonu çıkmış

bu adresten ulaşa bilirsiniz ama türkçe destegi varmı bilmiyorum betasında

teşl ama bu link calısmıyor

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
betanın son versiyonu çıkmış

bu adresten ulaşa bilirsiniz ama türkçe destegi varmı bilmiyorum betasında

tşkler ben zaten yayınlamıştım yenisini anında, beta labs a sonradan düşüyor çünkü, yine de teşekkürler

teşl ama bu link calısmıyor

link yenilendi, aşagıdan ulaşabilirsin. >>22 Nisan 2010 << güncelleme

Nokia 5230, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N97, Nokia N97 mini, Nokia X6 için;

elaksiye

Üye
slm arkadaşlar bende N82 var ama bunun içinde internet ve şebeke gerektirmeden nasıl ücresiz kullana bilirim yada proğrammı var?? şimdiden teşekkürler

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
sana 2 sorum olacak

birincisi son güncelleme türkçemi

ikincisi şuanki sis dosyası sisx olanı varmı

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
sana 2 sorum olacak

birincisi son güncelleme türkçemi

ikincisi şuanki sis dosyası sisx olanı varmı

ilk sorunun cevabı türkçe, ikinci için sisx degil sis formatı, malesef yok nokia ovi mapslerde .sisx formatı.

navara

Üye
Arkadaşım, e66 ya yükledim gayet güzel çalışıyor, teşekkürler. Türkiye haritasında o resimli görüntüler çıkmıyor ama program bağlantı istemeden çalışıyor. Sağol...

by_zynl

Üye
arkdaslar n97 mini kullanıcıyım ovi acılmıyor uzerıne tıklıyorum acılmıyor yardım lutfenn!