Olmasaydın... Olmazdık. 1938-193∞

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Olmasaydın... Olmazdık. 1938-193∞

Ülkemizin bugünlerde her zamankinden daha fazla Ata'sına ihtiyacı var.Cumhuriyetin yılmaz bekçileri seni asla unutmayacak.

Tepkiler: minoo, otostopçu, doctorrr ve 8 diğerleri

onurca06

Üye
Asla ve Asla unutmayacağız..

ve Unutturmayacağız.

Haydar

Emekli Yönetici
Ulu Önder Mustafa Kemal
Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 74. yıldönümü.
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunu özlemle ve
minnetle anıyoruz.

Tepkiler: anılbaran ve .Murat.
Zor değildir,"Atatürk" diye bilmek!
Böyle bir günde tutupta başka bir cümle ağzıma alamam ama çenem yerinden çıkana kadar onun lafını söyleyebilirim! Atatürk olmasaydı,biz hiç olmazdık!

Tepkiler: onurca06
çok önemli devlet adamı ve önder bedenen aramızdan ayrıldı lakin ruhen hâla bizimle..

cekeyenler utansin

ulu onder ataturk gibi devlet adami varmi

bu konuda bukadarmi mesaj vardiki acaba

saygilarla aniyoruz... Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk...

Bazıları rahatsız omuş görüşümüzden !

Yıktırmayız!

[video=youtube;D2NmiLRSiIU]http://www.youtube.com/watch?v=D2NmiLRSiIU&feature=related[/video]

Dhdada aynı konu vardı... Kalbimizdesin atam..

EroL

Emekli Yönetici
Arkadaşlar konudan 70'den fazla gereksiz mesaj sildim. Tartışma yaratmayınız lütfen. Anmak isteyen duygularını yazsın, sevmeyen beğenmeyen konuyu görmezden gelsin. Bu konu Atatürk'ü anma adına açılmış bir konu. Bu amaç dışında yazılan tüm yorumlar silinecektir bilginize.

atatürk olmasaydı buralar fransız ecnebileriyle dolu olurduki hala bunun için uğraşanlar var

doctorrr

Üye
Acınacak haldeyiz yaa...Ata' nın istediği bu değildi...Bu topraklarda görülmüş en büyük aktivist, en büyük devrimci...Olmasaydı olmazdık evet...Adlarımız Ahmet, Mehmet değil George, William olacaktı belkide...Bir milletin kaderini değiştirdin şuanda senin gibilere daha çok ihtiyacımız var...Hala fikirlerin irdeleniyor hiçbir çarpıklık olmadığı halde hala, hala soruluyor astığın o sakallı cüppeli İngiliz yaltakçılarının hesabı...Sana hain diyeni de var sana tapanı da sana küfredeni de var seni cümlelerle anlatamayanı da...bense sadece seviyorum seni, fikirlerini...Bir idol, bir rol model olarak gördüm seni hep...Belkide babamdan daha çok şey öğretmişsindir, kazandırmışsındır bana...Açtığın yolda düşe kalka yürüyorum ayağım gölgelere takılıyor çünkü...İzindeyim, izindeyiz...

Biz unutmadık ama google unuttu. Birçok gereksiz olay için doodle hazırlıyorlar 10 kasım için hiçbir şey yapmadılar, sadece benim mi dikkati mi çekti bilmiyorum ama rahatsız oldum..

Tepkiler: greenmile

zombaka

Üye
google türk malı olmadığı içindir

onurca06

Üye
[video=youtube_share;y_dVxuLU39U]http://youtu.be/y_dVxuLU39U[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...