Haber Note 2 Android 4.3 Resmi Olarak Başladı

MaxipmaN

Üye
bir ay bekleyemediniz be gülüm gelecek martta stock büyüuk ihtimal

Evet aynı şekilde odin ile.
iyiymiş hele bir 7 mart gelsinde bende yükleyebilirim İnş'ALLAH' sorunsuz şekilde bu almanya rom'unda instagramda video yüklerken group play screen miroring vs. uygulamaları güncelleyemedim zaten group play video özelliğini kullanmassam benim içim hiç rahata ermez

olm kitkat geliyo ya la size nisanda asfasfad

An itibari ile 4.3 yuklemesini yuklemeye basladim... 750 mb dosya boyutu...

buyrun beyler indirinnn benim gibi odin ile almanya rom'unu yükleyen arkadaşlar için

Konu Sahibi
Turkiye için 4.3 gelmiş

hadi bakalım herkeşe hayırlı yüklemeler

Tepkiler: xmustx

MaxipmaN

Üye
formatlamadan direkt kies 2.0 ile kursam olur mu ya da telefondan indirsem sorun çıkar mı?

Konu Sahibi
Çıkmaz ikisindende kurabilirsin

Tepkiler: MaxipmaN
Guncellemeyi yukledikten sonra telefonu sifirlarsaniz sonrasinda daha iyi performans veriyor telefon..

Tepkiler: MaxipmaN
    Konu Sahibi
Beyler sizde note 3 snote varmı? Romu kurduktan sonra samsung storeden snote güncellemesi geldi bana yapınca note 3 snote geldi

Konu Sahibi
Samsung store devredışı bıraktım hemen açayım bi
Ditto note 3 rom kullanınca note 3 snote sahip olduğum için samsung hesabımda var yoksa herkeste varmı merak ettim romu kurduğumda yoktu ama işte güncelleme geldi güncelledim ve note 3 snote geldi diğer snotede duruyor

Ditto note 3 rom kullanınca note 3 snote sahip olduğum için samsung hesabımda var yoksa herkeste varmı merak ettim romu kurduğumda yoktu ama işte güncelleme geldi güncelledim ve note 3 snote geldi diğer snotede duruyor
İlginç durum apk paylaşabilir misin