Nokia E6 Belle Hack- Fw 111.030.0607 Uda.fpsx

Otuz

Üye
ustadım bu orjinal belle için bir çalişmanız varmı acaba dört gözle bekliyoruz

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ustadım bu orjinal belle için bir çalişmanız varmı acaba dört gözle bekliyoruz

var tabii
süper hızlı bir yazılım geliştirdim fakat widget olayını aşmaya çalışıyorum 2 haftadır,onu uyduramadım maalesef,bu yazılımda sıkıntı çıkarıyor hep.bi iki wldget daha deniyeceğim hafta içi yayınlayacağım

Tepkiler: Otuz

Otuz

Üye
widgetlerokadar önemlimi acaba yazılımdan sonrada yükleyebiliriz diye düşünüyorum olmazmı forumda birseferinde wiget paketi gördüm

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
widgetlerokadar önemlimi acaba yazılımdan sonrada yükleyebiliriz diye düşünüyorum olmazmı forumda birseferinde wiget paketi gördüm

hiçbiri çalışmıyor.
sorunda burada başlıyor zaten.
bende çalıştırmaya çalışıyorum
hedefim o ama çalıştırdığım zamanda cihaza sıkıntı yaratıyor,
aşmaya çalıştığım bu.
örnğ;
nokia beta laps sitesindede hawa durumu widgeti e6da çalışmaz demiş,ama e6 dışında diğer bütün cihazlarda çalışır.
yani belle için sonradan çıkan tek bir widgeti uydurabildim.biraz daha deneyeceğim

Otuz

Üye
ekran çözünürlüğünden olabilirmi acaba

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ekran çözünürlüğünden olabilirmi acaba

portlanmış e6 belledeki widget dosyalarıda olmuyor.çözünürlükle alakası olduğunu sanmıyorum.çünkü çalıştırdım hava durumunu ama teli kastı ve reset çektirdi.
çok faklı bi yazılım bu.dosya yolları farklı.ilerde diğer S^3lerde 111.130.625 e geçer sanırım.

NidderuN

Üye
Merhaba telefonun kamera sesini ve kırmızı ışığını kapatmak istiyorum.Sanırım hacklemem gerekiyor ve program falan kurmalıyım.Daha önce defalarca n79'a hack yapıp rompatcher ayarladım fakat e6 hakkında bi fikrim yok.Yardımcı olabilir misiniz?
Burda denilen şeyleri mi yapmalıyım ?

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
anlatımı aynen uygula

NidderuN

Üye
Hocam telefonu henüz almadım sadece gizli çekim yapabilecek miyim öğrenmek için sormuştum,cevabı da aldım.
Peki tavsiye edermisiniz e6'yı,iyi bir telefon mu sizce?

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
uygun programları rahatca yükler yaparsın.tercih meselesi.güzel telefon

NidderuN

Üye
Teşekkür ederim.Peki bu anna/belle olayı nedir? Hangisini tercih etmeliyim?

NidderuN

Üye
Teşekkür ederim yeni konuyu inceliyorum.

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız uygulama yüklersin.yanlız eski konudasın

saol dostum

Tepkiler: YkPkY