Nokia 3120 Özellikler+ Programlar+ oyunlar+ Bilgiler

roolsing

Üye
Eline sağlık kardeşim güzel olmuş

Çok Süper Telefon 1 Aylık Bıraktım Telefonu Onun Yerine u900 Kullanıym özledm 3120 yi

asilmen

Üye
videolarını format faktor programıyla çevirebilirsin çok süper çalışıyor netten indir programı kullanması kolay

İG494

Üye
çok güzel bir telefon arkadaşlar

ben yeni telefon alıcaktım başka bir telefonla ilgileniyordum artık tamamen bu telefona odaklanmış durumdayım

doqus58

Üye
yA bunu direk tel in içine attıgımızda Oyun mu acılıor yoksa indirme sitesinden indirmemiz mi gerekiyor ? Ben indirmeden Direk acılabilecek varsa istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden teşekkürler..

--------------- Ekleme ---------------

Tmm direk acılıyormus cok sagolun ... İşime cok yaradı paylasan arkadasın da ellerine saglık

bermudaber kulaklık sessi iyi müzik çalarda deil ama galeride araması var zaten galerinden açınca müzik çalardan açılıyor.6300 falan gibi değil yani ben kullanıyorum memnunumda telefon hızı iyi symbian lara göre daha hızlı diyebilirim ben kararını bilmem ama telefon güzell...

Saolun Gerçekten Müthiş bir telefon Bn de 6-7 aydır kullanıyorumn tek sorun yok çok şükür Gören beğniyor gerçekten

eros9595

Üye
eyw kardesim çok güzel olmuş hepside çalışıo +rep

3120 16 gb mı hafıza kartı destekliyor

tugay_y

Üye
cok ıyı bı paylasım tesekkurler

zotma123

Üye
çok güzel ama şu rep vericem ama nasıl bilmiyorum

deno111

Üye
çok saol arkadaşım emeğine sağlık bende 3120c kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım